DKF Psycho mUWi powraca w nowej odsłonie do kina Elektronik!

Zapraszamy na seans „Anatomii upadku” w reżyserii Justine Triet, filmu będącego jednym z tegorocznych faworytów oscarowych.

O filmie: Ten trzymający w napięciu dramat prawniczy opowiada historię Sandry, uznanej pisarki, prowadzącej pozornie sielankowe życie – dnie spędza wraz z mężem i synem na pięknym francuskim odludziu, pisząc książki i popijając wino. Życie rodziny odmieni tragedia, gdy pewnego dnia mąż Sandry zginie w wyniku upadku z wysokości. Nieszczęśliwy wypadek czy zabójstwo w afekcie? A może ucieczka od niespełnionych ambicji? W trakcie seansu zagłębimy się w niuanse życia miłosnego i rodzinnego Sandry, która będzie zmuszona udowodnić swoją niewinność przed obliczem prawa.

Po filmie zapraszamy na rozmowę z Anią Cyklińską, psycholożką i psychoterapeutką, w trakcie której omówimy psychologiczne wątki wybrzmiewające w „Anatomii upadku”. Jak zawsze znajdzie się również czas na usłyszenie Waszych przemyśleń i pytań – przy takim filmie jak ten jesteśmy pewne, że publiczność nie będzie chciała wypuszczać mikrofonu z rąk!