Drodzy! Z przyczyn techniczno-organizacyjnych leżących po stronie Kina, musieliśmy podjąć decyzję o odwołaniu koncertu. Przepraszamy, za wszelkie niedogodności. Zwroty za Państwa bilety zostały już zgłoszone do realizacji. W razie pytań jesteśmy dla Was dostępni pod adresem: rezerwacje@kinoelektronik.pl
Zespół Kina Elektronik i agencji Cre.arte
OFFbaroque w Elektroniku!
Kino Elektronik wraz z Agencją artystyczną Cre.artè zaprasza widzów w podróż do pozornie oddalonych od siebie brzmieniowo światów – muzyki angielskiego baroku w połączeniu z elektroniką.
Najpiękniejsze utwory wokalno-instrumentalne: H. Purcella, J. Dowlanda, R. Johnsona i H. Lawes’a wykonywane zostaną w zupełnie nowych, awangardowych aranżacjach na głos, syntezatory, klawesyn i perkusję.
Warstwa elektroniczna wzbogaca walory instrumentów akustycznych, w połączeniu z metaliczną barwą głosu sopranistki, ukazuje najgłębsze, muzyczne treści epoki baroku. Romans tych elementów wraz z dopracowanym image’em scenicznym wykonawców tworzy wysublimowaną wizualnie i dźwiękowo całość.Projekt OFFbaroque został wydany w formie fizycznego albumu i jest dostępny w sklepach muzycznych. Cieszy się pozytywnymi recenzjami wśród krytyków i znawców różnorodnych gatunków muzycznych. Wersja koncertowa poszerzona została o nowe kompozycje i zostawia widzowi jeszcze głębsze doświadczenia artystyczne.Bilety w cenie 55 zł do nabycia w kasach Kina Elektronik lub online!

Start: 2023-06-23 19:00:00

kup bilet