Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Amerykański Angielski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Genialna Jessie Buckley (Córka, Czarnobyl) i Rory Kinnear (Skyfall, Gra tajemnic) w najnowszym filmie Alexa Garlanda (Ex Machina, Anihilacja, Dredd). Już w sobotę 28.05 o 20:00 zapraszamy na specjalny, przedpremierowy pokaz „Men” – najnowszego filmu studia A24.
Bilety do kupienia TUTAJ oraz w kasie kina.
rezerwacje:
rezerwacje@kinoelektronik.pl
tel. 691 490 173
O filmie:
Po tajemniczej śmierci męża Harper wyjeżdża i zaszywa się w odludnej posiadłości, gdzie próbuje uporać się z dręczącą ją przeszłością. Jednak ktoś lub coś z okolicznych lasów nie pozwala jej zaznać spokoju. Seria niepokojących wydarzeń budzi w młodej kobiecie lęki i mroczne wspomnienia z nieznaną dotąd siłą, a pobyt w pozornie sielskiej posiadłości zamienia się w jej najgorszy koszmar.
Nominowana do Oscara Jessie Buckley („Córka”, „Czarnobyl”) oraz Rory Kinnear („Nie czas umierać”, „Czarne lustro”) w najnowszym filmie nominowanego do Oscara Alexa Garlanda („Ex Machina”, Anihilacja”). Intrygująca, gęsta i pełna mrocznych tajemnic opowieść o młodej kobiecie, która próbuje uwolnić się od dręczących ją wspomnień.
scenariusz i reżyseria: Alex Garland
obsada: Jessie Buckley, Rory Kinnear, Paapa Essiedu
produkcja: Wielka Brytania 2022
czas trwania: 100 min