Rodzina Kinomaniaków zaprasza na pierwszy pokaz filmowy w 2022 roku – „Przeżyć” ( Flee) ,reż. Jonas Poher Rasmussen, 90 min.
 

Zapraszamy – 24 marca, godz. 18:00, Warszawa

Bilety w cenie 15 zł do kupienia w kasie kina oraz online
Rezerwacje: rezerwacje@kinoelektronik.pl
Film zostanie wyświetlony dodatkowo z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących
Opis filmu:
Amin Nawabi (pseudonim), 36-letni ambitny naukowiec, boryka się z bolesną tajemnicą ukrywaną od 20 lat, która zagraża stabilności życia, jakie buduje dla siebie i dla narzeczonego, z którym zaraz weźmie ślub.
Głównie za pomocą animacji odtworzono historię, którą Amin opowiada reżyserowi Jonasowi Poherowi Rasmussenowi, przyjacielowi i koledze ze szkoły średniej, po raz pierwszy — historię niełatwej drogi, jaką przebył jako dziecko-uchodźca z Afganistanu. Drogą szczerych rozmów pomiędzy Jonasem i Aminem.
„Przeżyć” opowiada niezapomnianą historię samopoznania. Ukazuje, że kształtować przyszłość można tylko wówczas, gdy się uporało z przeszłością, przekazuje uniwersalną prawdę o tym, że rozumiemy naprawdę, co to znaczy być „u siebie” dopiero wówczas, gdy przestaniemy uciekać przed samym sobą.
———————————–
Dostępność:
– audiodeskrypcja,
– napisy dla niesłyszących,
– pętla indukcyjna,
– zapowiedź tłumaczona na PJM.
Warsztaty dla dzieci:
– podczas seansu, w holu kina, organizujemy warsztaty plastyczne dla dzieci rodziców lub opiekunów uczestniczących w seansie.
( prosimy o informację w formularzu zapisu: https://tiny.pl/94m25)