Córka (The Lost Daughter) to debiut reżyserski Maggie Gyllenhaal na podstawie bestsellerowej powieści Eleny Ferrante!
16 stycznia, niedziela, godz. 18:00
19 stycznia, środa, godz. 19:00
zapraszamy na bardzo przedpremierowe pokazy filmu, który zachwycił festiwalową publiczność!
Bilety już  w sprzedaży w kasie kina oraz on-line – kliknij podświetloną wybraną datę projekcji
Rezerwacje: rezerwacje@kinoelektronik.pl
O FILMIE:
Leda (Olivia Colman), odnosząca sukcesy kobieta w średnim wieku, jedzie na wakacje do Włoch. Na miejscu przez przypadek poznaje młodą matkę, Ninę (Dakota Johnson), i jej ekscentryczną rodzinę. Spotkanie z Niną prowokuje Ledę do konfrontacji z własną przeszłością i problemami macierzyństwa.
„Córka” zdobyła już szereg nagród i kilkadziesiąt nominacji, w tym nagrodę za scenariusz na festiwalu w Wenecji, trzy Gotham Awards (w tym dla najlepszego filmu!), dwie nominacje do Złotych Globów i cztery do Film Independent Spirit Awards. Tym samym „Córka” stała się jednym z najważniejszych kandydatów w Oscarowym wyścigu.
W obsadzie tego niezwykłego, chwytającego za serce, przewrotnego dramatu psychologicznego zobaczymy laureatkę Oscara Olivię Colman, Dakotę Johnson, Jassie Buckley, Eda Harrisa i Petera Sarsgaarda.
Tytuł oryginalny: The Lost Daughter
Reżyseria: Maggie Gyllenhaal
Występują: Olivia Colman („Faworyta”, „Ojciec”), Dakota Johnson („Pięćdziesiąt twarzy Greya”, „Suspiria”), Jessie Buckley („Czarnobyl”, „Może pora z tym skończyć”), Peter Sarsgaard („Była sobie dziewczyna”, „Siedmiu wspaniałych”), Ed Harris („Truman Show”, „Apollo 13”), Dagmara Domińczyk („Jack Strong”, „Sukcesja”)
Czas trwania: 121 min.
Polska premiera – 7 marca 2022!
ZWIASTUN:
https://www.youtube.com/watch?v=Yw9wyvPeY3c