Martin Scorsese przedstawia: Oscar Isaac w znakomitej, magnetyzującej roli w odurzającym, gęstym, pełnym napięcia, które niemal rozsadza ekran, thrillerze. (Variety) To „Taksówkarz” (…) z hazardem w tle. (Little White Lies). Wciągająca od pierwszej minuty opowieść, która przyprawia o dreszcze niczym gra o najwyższą stawkę.
Na pokazy przedpremierowe zapraszamy:
1 stycznia, sobota, godz., 20.30
8 stycznia, sobota, godz. 18:30
Bilety już  w sprzedaży w kasie kina oraz on-line: https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-631-hazardzista-pokaz-przedpremierowy-71950?id=374076#overall
Rezerwacje: rezerwacje@kinoelektronik.pl
O FILMIE:
William (Oscar Isaac) w pojedynkę podróżuje po Stanach, jeżdżąc od kasyna do kasyna. Nigdzie nie zatrzymuje się na dłużej, nie ujawnia swojej prawdziwej tożsamości i obsesyjnie dba o to, by pod żadnym pozorem nie zostawiać po sobie śladów. Ma wszystko pod kontrolą, do momentu gdy w jednym z kasyn trafia na Cirka (Tye Sheridan), syna dawnego kolegi, z którym służył w armii. Chłopak zna nie tylko prawdziwe nazwisko Williama, ale też jego mroczną przeszłość. Gdy staje się jasne, że ich spotkanie nie jest przypadkowe, a Cirk chce, by William pomógł mu naprostować sprawy, które dotyczą ich obojga, mężczyzna zostaje zmuszony do podjęcia ryzykownej akcji.
Tytuł: Card Counter
Reżyseria: Paul Schrader
Występują: Oscar Isaac, Willem Dafoe
POLSKA PREMIERA – 21 stycznia 2022