Na seanse repertuarowe zapraszamy od piątku:

18 września, sobota; godz. 19:00

19 września, niedziela; godz. 17:00

20 września, poniedziałek; godz. 17:00

21 września, wtorek; godz. 21:00

22 września, środa; godz. 21:00

23 września, czwartek; godz. 19:15

O FILMIE:
W latach 80-tych Najmro i jego ekipa byli postrzegani niemal jak superbohaterowie. „Najmro zyskiwał sympatię, dlatego, że wtedy ktoś, kto się buntował przeciwko władzom, stawał poza systemem, był automatycznie bohaterem” – mówił Robert Więckiewicz, grający porucznika Barskiego. Ludzie patrzyli na niego z podziwem. Był dla nich „królem życia” i rozbudzał wyobraźnię w szarej rzeczywistości PRL. Robił wrażenie niemal jak „Wilk z Wall Street”.
O FILMIE:
„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL, wymykając się 29 razy organom ścigania. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali. Milicja dawała za głowę Najmrodzkiego milionowe nagrody, a jego brawurowe wyczyny śledziła cała Polska. W filmie Najmro wraz ze swoją ferajną obrabia Pewexy, żeby żyć kolorowo w czasach, w których wszystko jest szare i zakazane. Ponad wszystko kocha wolność i dobrą zabawę. Choć żyje w świecie najpiękniejszych kobiet, najszybszych samochodów i wielkich pieniędzy, poznaje dziewczynę, dla której chce wszystko zmienić. Tylko czy będzie potrafił?
W głównej roli występuje Dawid Ogrodnik („Ostatnia rodzina”), a partnerują mu Robert Więckiewicz („Kler”), Jakub Gierszał („Najlepszy”), Rafał Zawierucha („Pewnego razu w Hollywood”), Olga Bołądź („Kobiety mafii”) oraz debiutująca na wielkim ekranie Masza Wągrocka (serial „Król”). W obsadzie również Andrzej Andrzejewski („Zenek”), Dorota Kolak („Narzeczony na niby”) oraz Sandra Drzymalska (serial „Belfer”).
Reżyserem filmu jest Mateusz Rakowicz, który wspólnie z Łukaszem M. Maciejewskim napisał scenariusz. Autorem zdjęć jest Jacek Podgórski, a za muzykę odpowiada Andrzej Smolik.
BILETY w sprzedaży w kasie kina oraz on-line: https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-631-najmro-kocha…
REZERWACJE: rezerwacje@kinoelektronik.pl