1 września, o godz. 18:45 w ramach Warsaw Animation Film Festival zapraszamy na panel:
Katarzyna Olszewska Animatorka i Layout/Previs Artist w Axis Studio opowie o procesie tworzenia animacji 3D do krótkometrażowego filmu „The Tall Grass” z antologii „Love, Death & Robots vol. 2”
Bio:
Absolwentka Animacji na wydziale Sztuki Nowych Mediów na PJATK w Warszawie oraz Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Łódzkiej Szkole Filmowej. Katarzyna współtworzyła wiele cenionych i nagradzanych projektów filmowych, telewizyjnych i gamedevowych, jak The Tall Grass (Love Death and Robots Sezon 2), Fish Night (Love Death and Robots Sezon 1), Watchmen (HBO), The Liberator (Netflix), Dying Light 2 (Techland), trailery do gier m.in. League of Legends: Before Down i Absolution, Division 2, For Honor, Total War, Dishonored, Frostpunk, spektakl Piloci i wiele innych.
Współpracowała z takimi studiami jak: Platige Image, Outpost VFX, Juice, Human Ark, Televisor, Animoon i Techland. Obecnie Katarzyna współpracuje z Axis Studios w Wielkiej Brytanii.
Wejściówki na wykłady można odbierać w kasie kina Elektronik codziennie. Kasa czynna jest na godzinę przed pierwszym seansem do 15 min po rozpoczęciu ostatniego.
Przy wejściówkach nie mamy możliwości rezerwacji miejsc. Wydarzenie jest już dostępne w systemie kina oraz na http://kinoelektronik.pl/en/ i można już odbierać wejściówki na wykłady.
!Spotkanie odbędzie się stacjonarnie – nie będziemy prowadzili transmisji online.