1 września o godz. 17:00 zapraszamy na jedno z wydarzeń towarzyszących WARSAW ANIMATION FILM FESTIVAL – „Behind The VFX of THE MEDIUM Live action trailer”
Wstęp wolny. Wejściówki do odbioru w kasie kina. (Kasa czynna jest codziennie godzinę przed pierwszym seansem. Liczba miejsc ograniczona)
Mateusz Tokarz Senior VFX Supervisor ze studia Platige Image opowie procesie tworzenie cyfrowych efektów specjalnych w produkcji „The Medium Live action trailer”
Bio:
Były szef działu VFX w Alvernia Studios. Studia na AGH ukończył z tytułem magistra implementując i analizując metody trackingu w pracy „Video based camera tracking”. Początkowo zajmował się produkcją gier komputerowych w firmie Teyon. Studiował na krakowskiej ASP, gdzie praktykował animację, sztuki cyfrowe i performance. Obecnie Senior VFX Supervisor w Platige Image. Prowadził i nadzorował polskie oraz zagraniczne projekty filmowe i reklamowe z udziałem takich gwiazd jak: Jennifer Lopez, Ray Liotta, Richard Gere, Sigourney Weaver i Joanna Kulig. Aktualnie w Platige Image prowadzi prace nad efektami specjalnymi do drugiego sezonu serialu „Wiedźmin”.
Link:
Trailer The Medium – bit.ly/3gtElyc
Warsaw Animation Film Festival – bit.ly/2WindUX
Platige – bit.ly/3zdKplO
Ze względu na obostrzenia ilość miejsc dostępnych na wydarzenie jest ograniczona. Na wykład będą obowiązywały zapisy przez formularz online. Link do zapisów pojawi się wkrótce.
Spotkanie odbędzie się stacjonarnie – nie będziemy prowadzili transmisji online.