Piotr Głowacki w roli pięściarza Tadeusza „Teddy’ego” Pietrzykowskiego, który dzięki walkom na ringu ocalił swoje życie w niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym i zagłady Auschwitz-Birkenau od piątku na naszym ekranie.

27 sierpnia, piątek; godz. 19:30 MS

28 sierpnia, sobota; godz. 14:00 oraz 20:45 MS

29 sierpnia, niedziela; godz. 17:15 MS

31 sierpnia, wtorek; godz. 17:30 MS

1 września, środa; godz. 19:15 MS

2 września, czwartek; godz. 21:00 MS

 

Bilety już wkrótce w sprzedaży w kasie kina oraz on-line

 

O FILMIE:

Historia legendarnego pięściarza Tadeusza „Teddy’ego” Pietrzykowskiego, który dzięki walkom na ringu ocalił swoje życie w niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym i zagłady Auschwitz-Birkenau. Oparty na prawdziwych wydarzeniach dramat przedstawia nieznaną historię polskiego sportowca, który w miejscu zagłady stał się symbolem nadziei na zwycięstwo.

W rolach głównych: Piotr Głowacki („Bogowie”), Grzegorz Małecki („Kurier”), Marcin Bosak („W ciemności”), Marian Dziędziel („Dom zły”), Piotr Witkowski („Proceder”), Rafał Zawierucha („Pewnego razu…w Hollywood”), Marcin Czarnik („Syn Szawła”) i Jan Szydłowski („Planeta Singli”).

Reżyserem filmu jest Maciej Barczewski („My Pretty Pony”), który odpowiada także za scenariusz. Autor zdjęć – Witold Płóciennik („Ikar. Legenda Mietka Kosza”), scenografia – Ewa Skoczkowska („Kamienie na szaniec”), muzyka – Bartosz Chajdecki („Bogowie”).

 

 

ZWIASTUN: