Tylko w te wakacje i wyłącznie na wielkich, kinowych ekranach, zagości RESET – imponujący rozmachem film dla miłośników pięknych widoków i sportów ekstremalnych
 
O FILMIE:
Bohaterami filmu są młodzi ludzie, którzy pośród bezkresnych przestrzeni koła podbiegunowego czy białych, piaszczystych plaży Polinezji Francuskiej, postanowili nadać swemu życiu wyjątkowe znaczenie. Charyzmatyczni, inspirujący, z poświęceniem uprawiają sporty ekstremalne, pozostając przy tym w głębokim kontakcie z naturą. RESET niesie pozytywny przekaz: by z troską dbać o relację z rówieśnikami i otoczeniem.
Imponujące rozmachem, dokumentalne widowisko dla fanów ekstremalnych sportów, brawurowych akcji i egzotycznych, epickich wręcz krajobrazów. Po roku obfitującym w dramatyczne zmiany, roku utrzymywania dystansu, „Reset” porywa w zapierającą dech podróż, by podziwiać naturę w czterech ekstremach i odkryć nasz świat na nowo. Spojrzymy na niego oczami młodych ludzi, którzy pośród krajobrazów koła podbiegunowego czy białych, piaszczystych plaży Polinezji Francuskiej, postanowili nadać swemu życiu wyjątkowe znaczenie. Ci charyzmatyczni, inspirujący bohaterowie z poświęceniem uprawiają sporty ekstremalne, pozostając przy tym w głębokim kontakcie z naturą. Zrealizowany z myślą o wielkim ekranie „Reset” niesie pozytywny przekaz: by z troską dbać o relację z rówieśnikami i otoczeniem.
Reżyser: Thierry Donard
Narrator: Vincent Cassel
Muzyka: Joris Voorn
Obsada: Davide Carrera, Krister Kopala, Nikolai Schirmer, Jamie Lee, Malachi Templeton, Matahi Drollet, Vahine Fierro, Lorenzo Avvenenti i Tikanui Smith
Czas trwania: 85min
_______________________________
Mocne historie, silne osobowości
„Zawsze pragnąłem dzielić się uchwyconymi w filmach głębokimi emocjami z publicznością oraz pokazywać mocne historie, silne osobowości, pełnych namiętności mężczyzn i kobiety” – wyjaśnia Thierry Donard, reżyser.
Bilety już w sprzedaży w kasie kina oraz on-linehttps://www.bilety24.pl/kino/631-reset-pokaz-specjalny-67034?id=345080
Rezerwacje: rezerwacje@kinoelektronik.pl