Oparta na wyrafinowanej intrydze opowieść, która jednocześnie przeraża i bawi. W głównej roli popis aktorski daje panna młoda z „Dzikich historii”, Érica Rivas. Partnerują jej Nahuel Pérez Biscayart („120 uderzeń serca”, „Do zobaczenia w zaświatach”) oraz fenomenalna Cecilia Roth („Anioł”, „Ból i blask”).
Film rywalizował o Złotego Niedźwiedzia na 70. MFF w Berlinie.
O FILMIE:
Dla głównej bohaterki filmu argentyńskiej reżyserki Natalii Mety głos jest na wagę złota. Ines zarabia dubbingując filmy, a w wolnym czasie śpiewa w chórze. Psychiczna równowaga kobiety zaburzona zostaje przez niepokojące, trudne do zinterpretowania sny.
Sytuacja znacznie się pogarsza podczas feralnego wydarzenia, do którego dochodzi w trakcie wakacyjnego wyjazdu. Ines jest w rozsypce, a jakby tego było mało, głos zaczyna odmawiać jej posłuszeństwa. Trudno jednoznacznie zdiagnozować tę dolegliwość, choć niektórzy przekonują, że wcale to nie musi być choroba, sugerując obecność ponadnaturalnej siły, tytułowego intruza, który zaatakował bohaterkę podczas snu.
reżyseria: Natalia Meta
obsada: Érica Rivas, Nahuel Pérez Biscayart, Daniel Hendler
produkcja: Argentyna/Meksyk 2020
czas trwania: 90 min
BILETY już w sprzedaży w kasie kina oraz on-line: https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-intruz-pokaz…
UWAGA:
Wszystkie seanse odbywają się w obowiązującym w Polsce reżimie sanitarnym.
1. Podczas seansu widzowie mogą zająć 75% wszystkich miejsc. Prosimy o zachowanie wymaganych odstępów.
2. Podczas seansu obowiązuje konieczność zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie kina, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na seans jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.
W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.