NA  SEANS ZAPRASZAMY 28 LUTEGO,NIEDZIELA, GODZ. 17:45

 

Viggo Mortensen w swoim szczerym, poruszającym i pełnym czułości debiucie reżyserskim w aktorskim duecie ze znakomitym Lance’em Henriksenem.

 

John wiedzie szczęśliwe życie w Los Angeles, gdzie mieszka razem ze swoją rodziną. Kalifornia to przyjazny i otwarty dla wszystkich świat, zupełnie inny niż dom rodzinny Johna, w którym wciąż mieszka jego ojciec – farmer przywiązany do ziemi i konserwatywnych wartości. Kiedy Willis zaczyna podupadać na zdrowiu, przenosi się do Los Angeles, by zamieszkać z Johnem i jego rodziną. Czy ojciec i syn, których od lat dzieli wszystko, będą potrafili porozumieć się i zaakceptować dzielące ich różnice?

tytuł oryginalny: Falling
scenariusz i reżyseria: Viggo Mortensen
obsada: Viggo Mortensen, Lance Henriksen, Sverrir Gudnason, Hannah Gross
czas trwania: 1h 52 min.

 

BILETY już czekają na Was on-line – kliknij podświetlony tytuł filmu

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Brak możliwości rezerwacji.

 

ZWIASTUN:

 

Głosy prasy:

„Poruszający, szczery, czuły ”.

Steve Pond, The Wrap

 

„Mortensen ze swoją wrażliwością, cierpliwością i błyskotliwością za kamerą przypomina dokonania dojrzałego Clinta Eastwooda, co w przypadku początkującego reżysera jest szalenie obiecujące!”.

Peter Debruge, Variety

 

„Najciekawsza w karierze rola Lance’a Henriksena!”.

John DeFore, The Hollywood Reporter

 

„Reżyserski debiut Mortensena to niezwykle subtelnie i z wyczuciem opowiedziana historia o relacjach rodzinnych, często zawieszonych pomiędzy przeszłością a teraźniejszością”.

Allan Hunter, Screen International