Drodzy, uprzejmie informujemy, że na dzisiejszy seans (20 września) filmu SKANDAL. EWENEMENT MOLESTY nie ma już wolnych miejsc, ale zapraszamy Was na dwa dodatkowe pokazy!

27 września, niedziela, godz. 19:00
29 września, wtorek, godz. 19:00
Oba pokazy z angielskimi napisami
Bilety czekają już w kasie kina oraz on-line⬇️

https://www.bilety24.pl/kino/skandal-ewenement-molesty-eng-sub–61379

 

 

 

16 września o 19:00 zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu dokumentalnego – SKANDAL. EWENEMENT MOLESTY

 

UWAGA!!!
na pokaz 16 września sprzedaliśmy wszystkie bilety! Zapraszamy na dodatkowy seans w niedzielę, 20 września, o godz 20:30
Link do biletów – https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-skandal-ewenement-molesty-pokaz-przedpremierowy-61189?id=306915

 

zapraszamy także 17 września o 19:00 – po projekcji spotkanie z reżyserem!!!

 

O FILMIE
Ursynowskie blokowiska, w połowie lat 90-tych. Kilku chłopaków zafascynowanych MTV i rapem zza wielkiej wody zakłada skład Mistic Molesta, jako wyraz młodzieńczego buntu przeciwko szarej rzeczywistości. Wtedy nie wiedzą jeszcze, że ich muzyka odmieni polską scenę hip-hopową a oni sami staną się głosem młodego pokolenia. Póki co plan jest prosty: składać rymy, kleić bity i… dobrze się bawić.
Na ich pierwszą płytę – „Skandal” – nie trzeba było długo czekać. Chuligański rap w ich wykonaniu trafia na półki sklepowe i od razu staje się hitem! Molesty słuchali wszyscy a ich teksty stały się dla młodych ludzi wyznacznikiem wartości moralnych.
Zdolne dzieciaki dorosły, a ich drogi się rozeszły. Jak teraz dają sobie radę na muzycznym rynku i w życiu? Co pozostało z dawnych ideałów? Czy wiedzieli, że tak będzie?
Ten film to wehikuł czasu, który przenosi nas do lat, gdzie wszystko było proste a kumple byli kimś więcej, niż rodzina.

Reżyseria i scenariusz: Bartosz Paduch
Polska 2020; 70 min

Premiera kinowa 25 września 2020

Bilety już w sprzedaży w kasie kina oraz on-line: https://www.bilety24.pl/kino/skandal-ewenement-molesty-pokaz-przedpremierowy-61189?id=306576

Zwiastun: