Zapraszamy na przedpremierowe pokaz filmu OBRAZ POŻĄDANIA – filmu, którego pandemia nie pozwoliła nam Wam pokazać w marcu

Najbliższe pokazy:
23 sierpnia; niedziela; godz. 20:30

26 sierpnia; środa; godz. 19:00

Mick Jagger, Elizbeth Dębicki, Donald Sutherland i Claes Bang gwarantują zaskakujące, pełne emocji kino na najwyższym poziomie!

O FILMIE:
Oparty na klasycznej powieści noir Charlesa Willeforda („Herezja oranżu palonego”), zaadaptowany przez Scotta B. Smitha „Obraz pożądania” jest poruszającą, ponadczasową opowieścią o niebezpiecznej ambicji, toczącą się wśród idyllicznych krajobrazów północnych Włoch.

Ekscentryczny milioner Cassidy (Mick Jagger) niespodziewanie zaprasza do swojej posiadłości nad jeziorem Como krytyka sztuki Jamesa Figuerasa (Claes Bang). Ma wobec niego pewien plan. James pojawia się z piękną i tajemniczą Berenice (Elizabeth Debicki). Oboje przeżywają właśnie namiętny romans i wspólny wyjazd jest dla nich świetną okazją do bliższego poznania się. Podczas obiadu Cassidy składa Jamesowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by ukradł dla niego wyjątkowy obraz, którego obsesyjnie pragnie, obiecując mu w zamian sławę i karierę.

James przyjmuje zlecenie nie wiedząc, że wpada w niebezpieczną pułapkę chciwości, ambicji i kłamstw, pociągając za sobą niczego nieświadomą Berenice. Oboje odkryją prawdę, której nigdy nie chcieliby znać.

reżyseria: Giuseppe Capotondi
występują: Elizabeth Debicki, Claes Bang, Mick Jagger, Donald Sutherland
produkcja: USA 2019
czas trwania: 98 min.

BILETY już czekają on-line:
https://www.bilety24.pl/kino/obraz-pozadania-pokaz-przedpremierowy-59352

ZWIASTUN: