W ostatni dzień festiwalu WIOSNA FILMÓW zapraszamy na najnowszy niezwykle klimatyczny  film Ferzana Özpetka – SEKRET BOGINI FORTUNY – seans w niedzielę, 7 czerwca o godz. 19:00

Wybierz film: https://mojeekino.pl/vods/vod.164

Kliknik KUP BILET – wybierz salę kina Elektronik – zapłać i ciesz się wspaniałym filmem!

Bilet – 15 zł. Masz 4 godziny na obejrzenie filmu

 

POLSKA PREMIERA

Najnowszy film mistrza włoskiego kina Ferzana Özpetka („Neapol spowity tajemnicą”, „Mine Vaganti. O miłości i makaronach”) nominowany był w czterech kategoriach do najważniejszych włoskich nagród filmowych David di Donatello. Udało mu się zdobyć dwie – za piosenkę oraz dla najlepszej aktorki (Jasmine Trinca).

Annamaria, która musi udać się na obserwację do szpitala, oddaje dwójkę swoich dzieci pod opiekę wieloletnich przyjaciół gejów – Artura i Alessandra. Są razem od ponad piętnastu lat, ale w ich wspólne życie już dawno wkradła się rutyna i kłótnie, a po gorącym uczuciu pozostały ledwie wspomnienia. Kiedy wydaje się, że ich związek niechybnie zmierza ku końcowi, bohaterowie niespodziewanie dostają od losu drugą szansę. Pojawienie się pociech przyjaciółki wywraca ich dotychczasowe życie do góry nogami, a sytuacji nie ułatwia babcia dzieci – egoistyczna i wyniosła arystokratka, która również chce odegrać swoją rolę w ich życiu. Wszystko to w imponującym włoskim entourage’u, znanym z innych filmów tego reżysera.