W ramach festiwalu Wiosna Filmów na portalu MOJEeKINO.PL prawdziwa gratka dla miłośników włoskiego kina. Bilety na festiwal już w sprzedaży.

Wybierz film, który chcesz obejrzeć, kliknij KUP BILET, wybierz salę kina Elektronik, zapłać i ciesz się dobrym kinem. Film będzie dostępny przez 4 godz od momentu rozpoczęcia seansu według harmonogramu!

Bilety – 15 zł

„MARTIN EDEN” – polska premiera
Przeniesiona na ekran bestsellerowa powieść Jacka Londona pod tym samym tytułem, to intrygująca opowieść o miłości, ambicji oraz rodzącej się świadomości, której akcję reżyser usytuował w uwielbianym przez filmowców Neapolu.
Seanse: 3.06 (środa), godz. 21:00 / 7.06 (niedziela), godz. 20:00
Więcej o filmie: https://mojeekino.pl/vods/vod.158

„SEKRET BOGINI FORTUNY” – polska premiera
Najnowszy film mistrza włoskiego kina, Ferzana Özpetka. Przedstawiona tu historia relacji między mężczyznami łączy w sobie elementy komedii romantycznej, kina społecznego i przejmującego dramatu. Wszystko to w imponującym entourage’u, który podkreśla włoską elegancję.
Seanse: 31.05 (niedziela), godz. 21:00 / 7.06 (niedziela), godz. 19:00
Więcej o filmie: https://mojeekino.pl/vods/vod.164

„ZŁE BAŚNIE” – polska premiera
Film nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem za najlepszy scenariusz na tegorocznym Berlinale. W swoim drugim filmie utalentowani włoscy twórcy – bracia D’Innocenzo w sposób groteskowy opowiadają o poszukiwaniu, samotności i lęku.
Seanse: 31.05 (niedziela), godz. 19:00 / 6.06 (sobota), godz. 18:00
Więcej o filmie: https://www.mojeekino.pl/vods/vod.154

„ASPROMONTE”
Kolejna perełka w programie tegorocznej Wiosny Filmów. Nostalgiczna opowieść o włoskim południu z Valerią Bruni Tedeschi („Zwariować ze szczęścia”) oraz Marcello Fonte („Dogman”) w rolach głównych.
Seans: 6.06 (sobota), godz. 15:00
Więcej o filmie: https://www.mojeekino.pl/vods/vod.144