Pokaz przedpremierowy filmu TOWAR z Michaliną Olszańską w roli głównej był pierwszym pokazem odwołanym u nas 12 marca z powodu epidemii Covid-19. Dlatego to jeden z pierwszych tytułów na jaki zapraszamy Was , gdy tylko nadarzyła się okazja!
 
24 maja o 20:30 TOWAR – naszej wirtualnej sali na platformie Mojeekino.pl
 
Link do biletu: https://www.mojeekino.pl/vods/vod.112  
Wejdź w link – wybierz kup bilet – wybierz kino Elektronik (wybierając inne kino pieniądze za bilet nie trafią do nas) – zapłać – ciesz się dobrym filmem!!!!
 
Film można zacząć oglądać między 20:30 a 21:30 i będzie dostępny do 23:30
Bilet kosztuje – 15 zł
 
 
“Droga jest długa. Nikt nie mówił, że będzie łatwo. Na jej końcu jest wszystko, czego potrzebuję. Gdy nie ma się nic, trzeba cieszyć się małymi rzeczami. One są wszystkim: pokój, wolność, przyszłość, życie… lepsze życie…” Viktoria
 
 
 
O FILMIE:
Droga, ciężarówka wypełniona niepewnymi swojego losu ludźmi, z przerażeniem odkrywającymi, iż zostali uwikłani w sieć handlu żywym towarem.
Viktoria, złapana w tę sieć ma tylko jedną szansę: walczyć o przetrwanie.
Antonio, kierowca ciężarówki dręczony świadomością przewożonego przez siebie ładunku, beznadziejnie próbuje uwolnić się z układu w jaki się uwikłał.
Droga, która miała prowadzić do lepszego życia, okazuje się piekłem, a ludzie traktowani są jak towar…
 
W kapitalistycznym społeczeństwie, w którym każdy koncentruje się na własnych potrzebach, wygodnie jest nie zauważać ludzi wokół i robić tylko to co przynosi doraźną korzyść.
TOWAR to historia Viktorii, młodej kobiety, która porzuca wszystko w poszukiwaniu lepszego życia. Od momentu, gdy otwierają się drzwi ciężarówki, Viktoria staje w obliczu okrutnej rzeczywistości handlu ludźmi.
Czy może uciec od swojego losu?
 
Tytuł oryginalny: CARGA
Premiera: 13.03.2020
Reżyseria: Bruno Gascon
Scenariusz: Bruno Gascon
W podwójnej roli głównej (Viktoria i Alanna): Michalina Olszańska
Gatunek: dramat
Czas trwania: 113 min
Produkcja: Portugalia 2018
 
 
ZWIASTUN:
https://www.youtube.com/watch?v=lQj8dqqUpeM&feature=youtu.be