Na film ŻEGNAJ MÓJ SYNU na pewno zaprosilibyśmy Was wraz z Aurora Films do naszej dużej sali, ale skoro nie możemy.. zapraszamy do sali wirtualnej już 23 maja, sobota, o godz 20:30
 
link do biletu: mojeekino.pl : https://www.mojeekino.pl/vods/vod.13
 
Wejdź w link – wybierz kup bilet – wybierz kino Elektronik (wybierając inne kino pieniądze za bilet nie trafią do nas) – zapłać – ciesz się dobrym filmem!!!!
 
Film można zacząć oglądać między 20:30 a 21:30 i będzie dostępny do 00:30
Bilet kosztuje – 15 zł
 
O FILMIE:
Obejmująca trzy dekady rodzinna saga, której tłem są społeczne, polityczne i ekonomiczne przemiany, do jakich doszło w Chinach, począwszy od lat 80. Pod płaszczykiem epickiego kina Wang Xiaoshuei, czołowy twórca szóstej generacji chińskich reżyserów, opowiada o bolesnej stracie, niezabliźnionych ranach i próbie pojednania.
 
Film zdobył ponad 20 nagród oraz 40 nominacji na światowych festiwalach filmowych.
 
Główni bohaterowie Yaojun i Liyun byli niegdyś szczęśliwym małżeństwem. Ich los naznaczony został z chwilą, gdy w tragicznym wypadku śmierć poniósł ukochany syn pary. To wydarzenie odcisnęło się piętnem na całym ich dalszym życiu, którego celem od tej pory stało się znalezienie ukojenia. Dramatyczne skutki „polityki jednego dziecka” oraz skomplikowane relacje rodzinne opowiedziane są subtelnie i z głęboką wrażliwością.
 
Posługując się historią jednostek, chiński reżyser krytycznym okiem spogląda na transformację, jaką na przestrzeni trzech dekad przeszło Państwo Środka. Od rewolucji kulturalnej do agresywnego kapitalizmu dnia dzisiejszego. Ozdobą filmu są znakomite role, za które Yong Mei oraz Wang Jingchun odebrali w Berlinie Srebrne Niedźwiedzie.