Już dziś o 20:30 zapraszamy Was do naszej wirtualnej sali na platformie www.mojeekino.pl na pokaz specjalny filmu ASYSTENTKA

Czekamy na Was pod asresem: https://www.mojeekino.pl/vods/vod.127

Wejdź w link – wybierz kup bilet – wybierz kino Elektronik (wybierając inne kino pieniądze za bilet nie trafią do nas) – zapłać – ciesz się dobrym filmem!!!!

Film można zacząć oglądać między 20:30 a 21:30 i będzie dostępny do 23:00
Bilet kosztuje – 15 zł

O FILMIE:
W roku 2017 opinią publiczną wstrząsnęła seria zarzutów o napaść seksualną, która odsłoniła brutalną prawdę o przemyśle rozrywkowym i sprawiła, że potężni i bezkarni do tej pory drapieżcy zostali zmuszeni do szukania schronienia.

Kiedy kolejne odważne kobiety zaczęły opowiadać swoje historie, Kitty Green zrozumiała, że ma przed sobą temat swojego pierwszego filmu fabularnego. Nie chciała jednak opowiadać o przestępstwach jednej osoby. Jej celem było przedstawić zakorzeniony system, który na takie czyny pozwala.

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, Asystentka opowiada historię młodej i ambitnej kobiety, która musi zmierzyć się z wpływowym producentem filmowym – człowiekiem, który w swoich rękach dzierży władzę pozwalającą mu decydować o jej przyszłości.

Kitty Green, w skrupulatnie przeanalizowanej i napisanej historii, dokonuje wiwisekcji jednego z najpoważniejszych problemów dzisiejszych czasów: „co zrobić, kiedy pracownik niskiego szczebla mierzy się z głęboko zakorzenioną siecią nadużyć i wykorzystywań?”.

Laureatka Nagrody Emmy Julia Garner tworzy przejmującą kreację. Jej postać, mimo że cicha i spokojna, krzyczy do każdego widza, opowiadając historię o władzy i jej nadużyciach.

Asystentka to akt oskarżenia wypowiedziany w imieniu wszystkich tych, którzy w swoim życiu doświadczyli tego problemu, ale nie mieli w sobie tyle odwagi, co bohaterki ruchu #MeToo.

reżyseria: Kitty Green
występują: Julia Garner, Matthew Macfadyen, Makenzie Leigh
produkcja: USA 2019
czas trwania: 85 min.
tytuł oryginalny: The Assistant

——————–
ZWIASTUN:

https://www.youtube.com/watch?v=3YSGOVV-P3Y