Drodzy Widzowie,
w związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa jesteśmy zobowiązani do zawieszenia działalności Kina Elektronik w dniach od 12.03.2020 roku do 25.03.2020 roku włącznie. Tym samym pokaz filmu zostanie przeniesiony na najbliższy możliwy termin.
Będziemy informować Was na bieżąco poprzez Facebook i www..

Zwroty środków za bilety na wszystkie wydarzenia zaplanowane w tym okresie zakupione on-line za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24, nastąpią automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

Zwroty biletów zakupionych w kasie kina będziemy przyjmować w kasie dziś i w piątek w godzinach 10.00 – 16.00 lub po ponownym otwarciu placówki tj. po 25 marca. Prosimy o zachowanie zakupionych biletów i paragonów.

 

“Droga jest długa. Nikt nie mówił, że będzie łatwo. Na jej końcu jest wszystko, czego potrzebuję. Gdy nie ma się nic, trzeba cieszyć się małymi rzeczami. One są wszystkim: pokój, wolność, przyszłość, życie… lepsze życie…” Viktoria

12 marca o godz. 20:30, wraz z dystrybutorem Spectator – więcej niż kino, zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu TOWAR – w roli głównej Michalina Olszańska („ Córki dancingu”, „Obywatel Jones”, Ja, Olga Hepnerova”)

O FILMIE:
Droga, ciężarówka wypełniona niepewnymi swojego losu ludźmi, z przerażeniem odkrywającymi, iż zostali uwikłani w sieć handlu żywym towarem.
Viktoria, złapana w tę sieć ma tylko jedną szansę: walczyć o przetrwanie.
Antonio, kierowca ciężarówki dręczony świadomością przewożonego przez siebie ładunku, beznadziejnie próbuje uwolnić się z układu w jaki się uwikłał.
Droga, która miała prowadzić do lepszego życia, okazuje się piekłem, a ludzie traktowani są jak towar…

W kapitalistycznym społeczeństwie, w którym każdy koncentruje się na własnych potrzebach, wygodnie jest nie zauważać ludzi wokół i robić tylko to co przynosi doraźną korzyść.
TOWAR to historia Viktorii, młodej kobiety, która porzuca wszystko w poszukiwaniu lepszego życia. Od momentu, gdy otwierają się drzwi ciężarówki, Viktoria staje w obliczu okrutnej rzeczywistości handlu ludźmi.
Czy może uciec od swojego losu?

Tytuł oryginalny: Carga
Premiera: 13.03.2020
Reżyseria: Bruno Gascon
Scenariusz: Bruno Gascon
W podwójnej roli głównej (Viktoria i Alanna): Michalina Olszańska
Gatunek: dramat
Czas trwania: 113 min
Produkcja: Portugalia 2018

ZWIASTUN:
https://www.youtube.com/watch?v=lQj8dqqUpeM&feature=youtu.be

BILETY:
https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-towar-pokaz-przedpremierowy-59191?id=294450