PARASITE twory nową historię kina! Nagrodzony 4 Oscarami w najważniejszych kategoriach – Najlepszy film międzynarodowy, Najlepszy scenariusz oryginalny, Najlepszy reżyser i wreszcie Najlepszy film! obraz będziecie mogli zobaczyć u nas już w czwartek 13 lutego o godz.19:00! Będzie to specjalny pokaz filmu w wersji o jakiej marzył reżyser – black and white!

 

Bong Joon-Ho jest wielbicielem klasycznego kina i zawsze marzył o realizacji czarno-białego filmu. ? ? ?

Światowy sukces „Parasite” pozwolił mu na to!

„Parasite – wersja czarno-biała” to nie tylko szansa na odkrycie na nowo arcydzieła światowego kina, ale zupełnie nowe doświadczenie.

? O filmie:
Absolutny wizjoner! Nikt inny nie kręci tak dobrych filmów rozrywkowych jak on – mówi o reżyserze „Parasite” Quentin Tarantino, jeden z jego największych fanów. Potwierdził te słowa tegoroczny Festiwal w Cannes, gdzie w walce o Złotą Palmę „Parasite” Bong Joon-ho pokonał „Pewnego razu… w Hollywood”, oczarowując jury, światową krytykę i publiczność. „Parasite” to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć. „Parasite” to pełen dzikiego humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji thriller o ludziach, którzy nigdy nie mieli się spotkać – biednych i bogatych, tych naprawdę uprzywilejowanych i tych zepchniętych do rynsztoków. Nowy film twórcy przebojów „Okja” i „Snowpiercer: Arka przyszłości” to wielki hit światowego kina i prawdziwy filmowy rollercoaster.

reżyseria: Joon-ho Bong
występują: Kang-ho Song, Seon-gyun Lee, Yeo-jeong Jo, Woo-sik Choi
Produkcja: Korea Południowa 2019
czas trwania: 132 min.

Bilety już w sprzedaży w kasie kina oraz on-line:
https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-parasite-p-w-wersji-czarno-bialej-58219?id=289640

Zapraszamy również na pokazy wersji kolorowej:

15 lutego, sobota, godz. 20:45 (mała sala)
16 lutego, niedziela, godz. 15:30 (polish and english subtitles)
17 lutego, poniedziałek, godz. 21:15 (mała sala)
20 lutego, czwartek, godz. 19:00 (polish and english subtitles)