Kino Elektronik i M2 Films zapraszają na jeden z pierwszych w Polsce przedpremierowych pokazów filmu „Nędznicy” („Les Misérables”), nominowanego do Oscara w kategorii Najlepszy Film Międzynarodowy. Tego nie można przegapić❗

O FILMIE:

„Nędznicy” („Les Misérables”) to prawdziwe odkrycie reżyserskie i jeden z najlepszych europejskich filmów roku ‼️ Od swojej premiery na festiwalu w Cannes zachwyca krytyków i widzów na całym świecie. To francuski kandydat do Oscara (nominacja w kategorii Najlepszy Film Międzynarodowy), nominowany do Złotego Globu, zwycięzca Nagrody Jury w Cannes i laureat Europejskiej Nagrody Filmowej w kategorii Odkrycie Roku, zdobywca dziesiątek nagród na festiwalach na całym świecie i wielki hit francuskich kin (ponad milion widzów w zaledwie dwa tygodnie) ‼️ Za oscarową kampanię filmu odpowiada Amazon Studios („Zimna wojna”, „Manchester by the Sea”).

ZWIASTUN PL: https://youtu.be/2YseXCFFBgE

Kiedy grupa dzieciaków kradnie małe lwiątko z lokalnego cyrku, nikt nie spodziewa się, że ten niewinny psikus wywoła lawinę wydarzeń i zmusi do interwencji policję, a sytuacja zacznie wymykać się spod kontroli. „Nędznicy” to pulsujący emocjami, drapieżny, niezwykle świeży i odważny portret zbuntowanych i gotowych na rewolucję paryskich przedmieść, buzujących od konfliktów i napięć.

tytuł oryginalny: Les miserables
reżyseria: Ladj Ly
scenariusz: Ladj Ly, Giordano Gederlini, Alexis Manenti
obsada: Damien Bonnard, Alexis Manenti, Djibril Zonga
produkcja: Francja 2019
czas trwania: 102 min

Rezerwacje: tel. 691 490 173; rezerwacje@kinoelektronik.pl

Bilety on-line: kliknij podświetlony tytuł filmu