? Z okazji Mikołajek przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy pokaz filmu w ramach projektu „Rodzina kinomaniaków”!
Legenda disneyowskiej animacji powraca w nowym wydaniu!„Król lew” reż. JonFavreau (2019) – zapraszamy na 2 seanse o godz. 9:00 i 11:30
wstęp bezpłatny

O FILMIE:
Pośród afrykańskiej sawanny przychodzi na świat jej przyszły król. Mały Simba uwielbia swojego ojca, króla Mufasę. Jednak nie wszyscy są szczęśliwi z pojawienia się młodego lwiątka. Dawny następca tronu, Skaza, ma swoje plany dotyczące przyszłości lwiej ziemi. W efekcie Simba opuszcza swoją rodzinę. Żyjąc na wygnaniu, musi dorosnąć i, z pomocą zaskakującej dwójki przyjaciół nauczyć się, jak odebrać to, co jest mu należne.

Przygody bohaterskiego Simby i przebiegłego Mufasy skradły serca publiczności na całym świecie. Ta nagrodziła powrót Disneya do animacji sprzed lat imponującą frekwencją. Remake „Króla Lwa” w reżyserii Jona Favreau zarobił dotychczas 1,3 mld dol, co daje mu drugie miejsce światowego box-office’u 2019 roku. „Król Lew” został jednocześnie 12. najlepiej zarabiającą produkcją w historii, przekraczając wynik pierwowzoru z 1994 roku.

? Film wyświetlany jest z audiodeskrypcją, napisami dla niesłyszących i tłumaczeniem na język migowy . Na sali dostępna jest pętla indukcyjna.

„Rodzina kinomaniaków” to bezpłatne seanse bez barier dla całych rodzin!

?️ Nasze pokazy są otwarte dla każdego i bezpłatne, tym samym zapewniamy równy dostęp do kina osobom z różnymi potrzebami oraz osobom wykluczanym z udziału w kulturze.

? Wstęp na pokazy jest bezpłatny, na każdy pokaz obowiązuje odbiór wejściówek w kasie kina lub rezerwacja miejsc:
mail: rezerwacje@kulturabezbarier.org , tel/SMS: 793 996 475

UWAGA! Rezerwacja jest ważna dopiero po otrzymaniu wiadomości zwrotnej z potwierdzeniem rezerwacji.

————————–

? Wszystkie seanse odbywają się w kinie Elektronik, ul. gen. Zajączka 7 (Żoliborz).