Kino Elektronik, KINOrozmowa. Marcin Radomski oraz dystrybutor filmu NEXT FILM zapraszają na pierwsze w tym sezonie spotkanie z cyklu KINOrozmowa w Elektroniku

Tym razem gratka dla fanów Kazika Staszewskiego i Zespołu KULT – przedpremierowy pokaz filmu o zespole i spotkanie z autorem zdjęć – Bartoszem Bieńkiem

KULT. FILM – 20 listopada (środa), godz. 20:45

„Kult. Film” zawiera wyjątkowe i nigdzie niepublikowane materiały z życia legendarnego zespołu Kult oraz samego Kazika Staszewskiego. Prawdziwa, emocjonująca i wyczekiwana produkcja o ludziach, bez których polska scena muzyczna nie mogłaby istnieć. Kamera towarzyszyła muzykom podczas trasy koncertowej oraz w życiu codziennym, pokazując fenomen grupy i jej niespotykanej więzi z fanami.
Zdjęcia do filmu były realizowane w latach 2013-2019. Zostały uzupełnione o materiały archiwalne, również te należące do członków zespołu.

KULT. FILM
Reżyseria: Olga Bieniek
Scenariusz: Olga Bieniek, Łukasz Gnoiński
Produkcja: Polska 2019, 92

BILETY: https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-kult-film-spotkanie-kinorozmowa-w-elektroniku–55591?id=274298

O CYKLU:
Otaczająca nas rzeczywistość budzi największe emocje. Próbujemy ją zrozumieć, zaakceptować lub wręcz przeciwnie zanegować i ukazać jej największe absurdy. Najlepiej robią to twórcy polskich filmów dokumentalnych, które podbijają światowe festiwale i interesują publiczność na całym świecie. Marcin Radomski, dziennikarz i krytyk filmowy wybrał najciekawsze tytuły sezonu, aby porozmawiać o współczesnej Polsce. Po każdym seansie zapraszamy na dyskusję z twórcami.

 

 

ZWIASTUN: