Zapraszamy na film otwarcia Warsaw Surf Film Festival!!

MOMENTUM GENERATION – 14 listopada, czwartek, godz. 19:00

Głośny film, który niedawno otrzymał nagrodę Emmy. Opowiada o generacji surferów, którzy zmienili surfing z alternatywnego stylu życia i sportu dla wybranych w dyscyplinę, która dołączy do grona sportów olimpijskich na Olimpiadzie w Tokio. Największe gwiazdy surfingu (Kelly Slater, Rob Machado, Shane Dorian i inni) zgodziły się wspólnie opowiedzieć swoją historię filmowcom, którzy po raz pierwszy zyskali w ten sposób możliwość wglądu w ich życie prywatne. Obraz pokazuje ich wspólną drogę na szczyt, oraz rywalizację, która w pewnym momencie pojawiła się miedzy kumplami gdzieś w pogoni za kolejnymi zwycięstwami i tytułami. Polska premiera!

reżyseria: Jeff Zimbalist, Michael Zimbalist
występują: Kelly Slater, Rob Machado, Shane Dorian, Taylor Steele, Taylor Knox
Produkcja: USA 2015
czas trwania: 103 min

FILM W ORYGINALNEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

Po seansie zapraszamy na rozmowę o surfingu z Maćkiem Krystosiakiem, jednym z założycieli Polskiego Stowarzyszenia Surfingu i pierwszej polskiej szkoły Akademii Surfingu i Deskorolki. Maciek jest autorem programów sportowych i gościem stacji telewizyjnych i radiowych jako ekspert z zakresu surfingu i sportów wodnych. Szkoli dzieci w trzech językach i skupia się na swojej własnej metodologii pomagając dzieciom osiągnąć najlepsze możliwe efekty. Prywatnie szczęśliwy tata synka Leona i córeczki Bianki.

Bilety  w cenie 18 zł do nabycia w kasie kina oraz online (kliknij podświetlony tytuł)

Więcej informacji na temat festiwalu i szczegółowy program:
https://www.facebook.com/events/2410546232566700/

Oprócz kina Elektronik seanse odbywać się będą od 15 do 17 listopada w sali z dużym ekranem na 1. piętrze klubu SPATiF, al. Ujazdowskie 45 (bilety: ekobilet.pl/warsaw-surf-film-festival) i w kinie Amondo, Żurawia 20 (bilety: ekobilet.pl/amondo-films)

ZWIASTUN: