W czwartek – 7 listopada o godz. 19:15 – zapraszamy Was serdecznie do kina Elektronik na niespodziankowy pokaz zapowiadający 13. Festiwal Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską”!

Czego możecie się spodziewać?

Zobaczycie film, który prezentuje wszystko to, co najbardziej kochacie w rosyjskim kinie. Bezkompromisowy, odważny, jeden z najciekawszych debiutów ostatnich lat. Doceniony przez twórców i krytyków, nagrodzony na prestiżowych festiwalach filmowych. Jeden z najmocniejszych tytułów tegorocznej sekcji konkursowej Sputnika.

Sebastian Chosiński z portalu Esensja.pl o głównym bohaterze naszego filmu niespodzianki pisze tak: „To byłaby idealna rola dla Siergieja Bodrowa młodszego – niezapomnianego odtwórcy postaci Daniły Bagrowa, głównego bohatera dwóch części „Brata” Aleksieja Bałabanowa.”

Po pokazie zaprosimy Was na rozmowę o filmie oraz zdradzimy szczegóły programu 13. Sputnika. W dyskusji udział weźmie m.in. Dyrektor Festiwalu Małgorzata Szlagowska-Skulska oraz krytyk filmowy Artur Zaborski.

Mamy nadzieję, że rozbudziliśmy Waszą ciekawość i zachęciliśmy Was do przyjścia!

Bilety na:
https://bit.ly/2Mt6dnM
https://goingapp.pl/evt/2168687/pokaz-niespodzianka-13-sputnika

Przypominamy, że warszawska edycja 13. Sputnika odbędzie się w dniach 21 listopada – 1 grudnia w kinach Luna, Elektronik oraz Iluzjon.
www.sputnikfestiwal.pl