Od jutra na naszym ekranie nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na festiwalu w Berlinie nowy film twórców kultowego serialu ,,Gomorra”, oparty na bestsellerowej powieści Roberto Saviano, doskonały film PIRANIE

NAJBLIŻSZE SEANSE:
23 sierpnia, piątek; godz. 17:00 MS
24 sierpnia, sobota; godz. 19:15 MS
25 sierpnia, niedziela; godz. 14:00
25 sierpnia, niedziela; godz. 19:00 MS
26 sierpnia, poniedziałek; godz. 19:15 MS
27 sierpnia, wtorek; godz. 17:30 MS
28 sierpnia, środa; godz. 21:30 MS
29 sierpnia, czwartek; godz. 17:15

 

O FILMIE:

Nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na festiwalu w Berlinie nowy film twórców kultowego serialu ,,Gomorra”, oparty na bestsellerowej powieści Roberto Saviano.

Nastolatki – Nicola, Tyson, Lollipop, Ciastek – chcą zarabiać pieniądze, kupować markowe ubrania i nowe skutery, nosić drogie zegarki. Kiedy ostatni z dawnych bossów mafii zostaje aresztowany, Nicola wpada na pomysł, że zrealizują swoje marzenia, zajmując jego miejsce. Uzbrojeni wyjeżdżają na ulice Neapolu i przejmują władzę. Są jak bracia, nie boją się więzienia ani śmierci, handlują narkotykami, zabijają bez skrupułów, niczym w grze na PlayStation, są jak piranie – niewinnie wyglądające rybki, a jakże groźne.

To przerażający obraz młodego pokolenia, dla którego nie istnieje przyszłość. Liczy się tylko tu i teraz: pieniądze, władza, przeżyć do jutra.

Tytu oryginalny: La paranza dei bambini
Reżyseria: Claudio Giovannesi
Występują: Francesco Di Napoli, Viviana Aprea, Ar Tem
Produkcja: Włochy, 2019
Czas trwania: 110 min.