23 maja o godz. 19:00 zapraszamy na wernisaż wystawy wystawy – „Anna Halarewicz // Vivienne Westwood/// obrazy”

Ilustracja mody często jest kojarzona z przerysowywaniem sylwetek z pokazów, dla mnie to coś więcej, poza piękną linią i modelką, w ilustracji chce oddać ducha kolekcji, odpowiednimi „środkami wyrazu” podkreślić wizję projektanta. Vivienne Westwood to jedna z pierwszych projektantek, która kilkanaście lat temu sprawiła, że świat mody stał się dla mnie czymś więcej niż tylko zmieniającymi się co sezon kolekcjami.
Uwielbiam ją za jej energię, zaangażowanie, za wolność i konsekwencję z jaką kojarzą mi się jej kolekcje. Jedną z moich pierwszych ilustracji prasowych, była ilustracja do nieistniejącego już magazynu Bluszcz, poświęcona Vivienne Westwood i Malcolmowi McLarenowi (2009r.)

Na wernisaż wstęp wolny

Wystawę można oglądać codziennie od 24 maja do 20 lipca w godzinach funkcjonowania kina (10:00 – 21:00)

Patronat: Harper’s Bazaar Polska

Po wernisażu o 20:45 osoby zapraszamy na seans filmu o Vivienne Westwood Westwood: Punkówa, Ikona, Aktywistka – pokaz specjalny 23/05
Bilety do nabycia w kasie kina oraz on-line: https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-westwood-punkowa-ikona-aktywistka-pokaz-specjalny-50054?id=244730

O ARTYSTCE:
Anna Halarewicz – Jedna z najbardziej rozpoznawalnych ilustratorek mody w Polsce. Absolwentka wrocławskiej ASP, mieszka i tworzy w Warszawie.

Współpracowała m.in z takimi tytułami jak: Twój Styl, Harper’s Bazaar, Elle, Glamour, InStyle, Cosmopolitan, Newsweek, Wysokie Obcasy, OOB magazine, oraz markami m.in OMEGA Watches, Dior, Louis Vuitton, Bizuu, La Mania, Tatuum, Orska, Dr Irena Eris. Zajmuje się również ilustracją książkową.

Wystawiała swoje prace na licznych wystawach w Polsce i za granicą.

Wystawę będzie można oglądać w kinie Elektronik do 20 lipca