Nowy Rok trzeba zacząć jak najlepiej, by przez kolejne 365 dni było wspaniale, prawda? 😉
Dlatego wraz z Best Film zapraszamy Was na przedpremierowy pokaz jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów roku POWRÓT BENA z doskonałą Julią Roberts w roli głównej!

Widzimy się – 1 stycznia 2019; godz. 20:30

premiera kinowa – 11 stycznia

O FILMIE:
Gdy Holly (Julia Roberts) wraca do domu ze świątecznych zakupów, zastaje na schodach nieoczekiwanego gościa – swojego syna Bena (Lucas Hedges), który nie powinien był opuszczać ośrodka odwykowego. Kochająca matka, mimo obaw, przyjmuje go z otwartymi ramionami. Ma nadzieję, że Ben jest „czysty” i będzie mogła cieszyć się Bożym Narodzeniem z nim i resztą rodziny. Okazuje się jednak, że wizyta Bena może sprowadzić poważne kłopoty. Podczas kolejnych 24 godzin, które mogą zmienić na zawsze ich życie, Holly zrobi wszystko, by uratować ukochane dziecko.
reż. Desiree Akhavan
Tytuł oryginalny: Ben is back
prod.: USA 2018
czas trwania: 103 min
obsada: Julia Roberts, Lucas Hedges, Courtney B. Vance, Kathryn Newton
wersja: dźwięk: j. angielski, napisy: j. polski

********************

Nominowany do Oscara scenarzysta i reżyser Peter Hedges od początku swojej kariery skupia się na złożonych historiach rodzin dotkniętych przez los i problemów, z jakimi się zmagają. W takich filmach, jak kultowy już „Co gryzie Gilberta Grape’a” z 1993 roku, adaptacji jego własnej powieści, reżyserskim debiucie „Wizyta u April” i „Był sobie chłopiec”, którego scenariusz oparty był na powieści Nicka Hornby’ego, Hedges podarował widzom wzruszające i zabawne opowieści o mało perfekcyjnych rodzinach, które starają się najlepiej jak potrafią radzić sobie w niedoskonałym świecie.
Ostatni film Hedgesa „Powrót Bena” pokazuje rodzinę, która tylko na pierwszy rzut oka różni od tych przedstawianych przez niego we wcześniejszych filmach. Zamożni, piękni i kochający się Burnsowie przypominają współczesną wersję obrazów Normana Rockwella. Jednak gdy widzimy pełną emocji twarz głównej bohaterki – Holly Burns, gdy na schodach domu zastaje najstarszego syna, Bena, natychmiast domyślamy się, że rodzina mierzy się z wielkimi problemami, choć nie tymi natury finansowej.

******************************************

ZWIASTUN:
https://www.youtube.com/watch?v=5_dMcjGAW8I

BILETY
do nabycia w kasie kina
oraz online https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-powrot-bena-pokaz-przedpremierowy-46693?id=226353

REZERWACJE:
tel. 691 490 173; rezerwacje@kinoelektronik.pl