Fundacja Kultury bez Barier i Kino Elektronik zapraszają na seans mikołajkowy!

Święta już blisko, zapraszamy serdecznie na ostatni pokaz dla dzieci w tym roku – film „Piękna i Bestia” z 2017 roku oraz prezentację wszystkich materiałów, które powstały we współpracy z Disney Polska i Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego w Warszawie.

5 grudnia (środa) o godzinie 9:30 w Kinie Elektronik przy ul. gen. Zajączka 7 odbędzie się pokaz filmu „Piękna i Bestia” z audiodeskrypcją, napisami dla niesłyszących i tłumaczeniem na PJM.

Opis filmu:
Legendarna bajka wytwórni Disneya opowiedziana na nowo! Bella (w tej roli Emma Watson) jest młodą mieszkanką francuskiej wioski i mieszka z ojcem Maurycym. Pewnego razu Maurycy przypadkiem trafia na teren pałacu tajemniczej bestii i zostaje uwięziony. Kiedy Bella się o tym dowiaduje, od razu rusza w pogoń za zaginionym ojcem. By go uwolnić, dziewczyna oferuje bestii w zamian swoją wolność.
Tymczasem strapiony ojciec chcąc uratować swą Bellę, zwraca się o pomoc do myśliwego – Gastona (Luke Evans), który pragnie poślubić Bellę…

Wstęp bezpłatny, ale obowiązuje rezerwacja miejsc do 3 grudnia:
e-mail: rezerwacje@kulturabezbarier.org
tel/SMS: 793 996 475

UWAGA! Rezerwacja jest ważna dopiero po otrzymaniu wiadomości zwrotnej z potwierdzeniem rezerwacji.

Pokaz filmu realizowany jest w ramach projektu „Rodzina Kinomaniaków” dofinansowanego ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.