UWAGA!!! Ogłaszamy dodatkowy seans z kolacją 27 sierpnia o 18:00

 

13 sierpnia, specjalnie na Wasze życzenie, znów zabierzemy Was w wyjątkową filmowo-kulinarną podróż do Izraela!

O godz. 18:00 zapraszamy na przedpremierowy pokaz, nagrodzonego Srebrnym Lwem w Wenecji, filmu FOKSTROT (premiera kinowa wrzesień 2018) a po seansie na wyjątkową kolację do restauracji Tel Aviv Urban Food na ul. Mickiewicza 19.

Tego dnia specjalnie dla uczestników seansu Tel Aviv przygotuje bufet all you can eat, na którym będziecie mogli Państwo skosztować wegańskich pyszności rodem z Izraela, a wśród nich dań z najnowszego menu ♥.

Liczba miejsc ograniczona.

*************************************************************

O FILMIE:

FOKSTROT
Izrael, czasy współczesne, ranek. W mieszkaniu Feldmanów wybrzmiewa dźwięk dzwonka. To przedstawiciele wojska, pragnący poinformować, z wielkim smutkiem, że Jonathan, syn Dafny i Michaela, zginął w trakcie wykonywania służby. Ona mdleje, on jest w szoku, w ciągu sekundy cały świat legł im w gruzach. Młodzi intruzi próbują pomóc, są uzbrojeni w środki uspokajające, zestaw dobrych rad żywieniowych oraz ćwiczoną zapewne na specjalnych szkoleniach empatię. Pomóc jednak nie mogą, jedynie utrudniają, odchodzą więc ze spuszczonymi głowami. Dla Feldmanów dopiero teraz zaczyna się prawdziwy koszmar, potęgowany przez kolejne godziny spędzone na różnych spotkaniach i rozmowach. Dlaczego ich to spotkało? Co się stało z ich dzieckiem? Jak ich młodziutki syn mógł zginąć, skoro miał stacjonować gdzieś, gdzie jest bezpiecznie? Dlaczego nie będą mogli zobaczyć ciała? Może jednak nie zginął? To jednak dopiero początek wydarzeń, które postawią całe starannie poukładane życie Feldmanów pod wielkim znakiem zapytania.

Tytuł oryginalny:Foxtrot
reż. Samuel Maoz
prod.: Izrael, Francja, Niemcy 2017
czas trwania:
obsada:Lior Ashkenazi, Sarah Adler, Yehuda Almagor

Premiera kinowa: 7.09.2018r
Projekcja odbywa się w małej sali – liczba miejsc ograniczona. Miejsca nienumerowane

ZWIASTUN:
https://www.youtube.com/watch?v=wrBEDEmUceM

************************************************************

KOLACJA
Kochamy jedzenie, a Tel Aviv Urban Food to miejsce, które pozwala nam dzielić się ukochanymi smakami. To tu przywozimy kulinarne wspomnienia z Bliskiego Wschodu, by w nieskończoność doskonalić je w naszej kuchni.

W jedzeniu nie uznajemy kompromisów. Używamy najlepszych składników pochodzenia roślinnego. Unikamy cukru i glutenu. Z satysfakcją obalamy ostatnie mity o monotonii wegańskiej kuchni. Z każdym kęsem zaskakujemy mnogością smaków, faktur i zapachów.

Odwiedź jeden z lokali Tel Aviv Urban Food i poczuj się swobodnie. Nie musisz szukać daleko – jesteśmy tuż za rogiem, ul Mickiewicza 19.

Cena biletu na wieczór (film + kolacja) – 50 zł/os
W sprzedaży on-line – 53 zł

https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-fokstrot-mala-sala-pokaz-przedpremierowy-41353?id=207207

 

UWAGA – ze względów organizacyjnych brak możliwości rezerwacji!!!!!