„OSTATNIE PROSECCO HRABIEGO ANCILLOTTO”
czyli musująca opowieść o winie i… winie – przedpremierowo 27 czerwca o godz. 19:00

A po seansie zapraszamy na prosecco (na pewno nie ostatnie 😉 ) ale na pewno z rejonu Treviso, w którym rozgrywa się akcja filmu.

Oparta na bestsellerowej powieści Fulvio Ervasa, wytrawna komedia kryminalna z Giuseppe Battistonem, gwiazdą filmu „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” w roli głównej. To idealny film na letnie popołudnia oraz wieczory.

Opowieść zainspirowały prawdziwe wydarzenia.

W kinach od 6 lipca 2018

O FILMIE:
W 2010 roku północno-wschodnie Włochy zaczęły odczuwać recesję, której nikt się nie spodziewał. Tylko jeden sektor produkcyjny stawiał opór, produkcja prosecco. Historia rywalizacji w świecie wina stała się dla pisarza Fulvio Ervasa, a następnie reżysera Antonio Padovana, pretekstem do kryminalnej opowieści pełnej napięcia, humoru, pięknych kobiet, wioskowych dziwaków i zapierających dech w piersiach plenerów.

Akcja filmu rozgrywa się w rejonie Treviso, gdzie panują idealne warunki do uprawy winogron pod prosecco, to też miejsce tajemniczych zbrodni.

Do rozwikłania zagadki związanej z morderstwem kierownika cementowni oraz teatralnego samobójstwa hrabiego Desiderio Ancillotto oddelegowany zostaje nieco nieporadny, ale wnikliwy inspektor Stucky. Z pozoru łatwa sprawa komplikuje się coraz bardziej. Czy inspektorowi uda się poskładać kryminalną układankę?

W rolę inspektora Stucky’ego wcielił się Giuseppe Battiston, włoski gwiazdor doskonale znany polskiej publiczności z takich filmów jak ubiegłoroczna komedia „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” i dramat „Po latach”.
Reż. Antonio Padovan
Prod.: Włoch 2017
Czas trwania: 101 min.
Obsada:Giuseppe Battiston, Teco Celio, Liz Solari

************************************************************

ZWIASTUN
https://www.youtube.com/watch?v=26oIxhxc50E

*****************************************************

BILETY do nabycia w kasie kina oraz on-line
http://kinoelektronik.pl/events/event/ostatnie-prosecco-hrabiego-ancillotto-pokaz-przedpremierowy-2/

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

***
Dystrybutorem filmu jest AURORA FILMS

Wydarzenie tylko dla osób pełnoletnich