Po 75. latach od premiery zapraszamy na specjalny pokaz najbardziej niewalentynkowego walentynkowego filmu w historii kina!

CASABLANCA – 3 Oscary, 5 nominacji, trzecie miejsce na liście 100 najlepszych filmów amerykańskich wszechczasów, nr 3 na liście 101 najlepszych scenariuszy. Miliony widzów w kinach, setki milionów mokrych chusteczek i tysiące pocałunków w trakcie seansu.. czyż potrzebna jest lepsza rekomendacja?

14 lutego o 20:00 zapraszamy wszystkie pary, singli, tercety i wszelkie inne konfiguracje towarzyskie na film Wszechczasów z taśmy 35mm ♥

Po projekcji degustacja win przygotowana przez stowarzyszenie Kobiety i Wino we współpracy z Kondrat Wina Wybrane

O FILMIE:
Jeden z najbardziej znanych filmów w historii, przez wiele osób uważany za kultowy (m.in. przez Umberto Eco). Rzecz dzieje się podczas II wojny światowej w Casablance. Właściciel nocnego klubu Rick Blaine spotyka swoją dawną miłość Ilsę, która okazuje się żoną działacza czeskiego ruchu oporu Victora Laszlo. Dawne uczucia odżywają. Niezapomniane kreacje Humphreya Bogarta i Ingrid Bergman, a także piosenka „As Time Goes By” w wykonaniu Dooleya Wilsona. Film zrealizowany jest na motywach sztuki „Everybody Comes to Rick’s” autorstwa Murraya Burnetta i Joan Alison.
reżyseria: Michael Curtiz
scenariusz: Julius J. Epstein, Philip G. Epstein, Howard Koch
występują: Ingrid Bergman, Humphrey Bogart, Paul Henreid
produkcja: USA 1942
czas trwania: 102 min.

ZWIASTUN:
https://www.youtube.com/watch?v=Sfz6s1VDHA0

LINK DO ZAKUPU BILETÓW ON-LINE:
https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-casablanca-38371?id=186144