21 października o godz. 17:00 zapraszamy na PIXEL NIGHT. EDYCJA#2 a w nim: „Wszystko z nami w porządku”, czyli specjalny pokaz filmu Borysa Nieśpielaka, rozmowa o polskich premierach gier AD 2017 oraz wieczorny afterek w gronie branży i graczy. 
Zapraszamy!

 

17:30 Projekcja filmu WSZYSTKO Z NAMI W PORZĄDKU

Rafał i Bartek rzucają pracę w korporacji i postanawiają stworzyć swoją pierwszą grę wideo. Film pokazuje ostatnie miesiące pracy nad projektem, zmagania z wydaniem wersji na PlayStation, emocje bohaterów związane z premierą oraz próby przebicia się do świadomości gwiazd YT i prasy branżowej.

Reżyser: Borys Nieśpielak
Muzyka: Maciej Zakrzewski

 

19:30 Rok 2017 obrodził w gry z polskich studiów. Tak się składa, że większość z nich to tytuły indie bądź tak zwane „indie AAA”. Nie zabrakło niespodzianek ze strony doświadczonych studiów, jak również zaskakujących debiutów. Podsumujemy upływający rok w luźnej rozmowie z developerami i graczami w przyjaznej atmosferze Kina Elektronik.

PANELIŚCI: Aleksy Uchański (Movie Games), Wojtek Mroczek (Klabater), Robert Purzycki (Walkabout), Kuba Stokalski (11bit studios), Michał Sokolski (StarDrifters)

MODERATOR: Marek Czerniak (Fundacja Indie Games Polska, magazyn PIXEL)

 

21:00 O 21.00 spotykamy się w nowo otwartym klubie New Meta przy ul. Grzybowskiej 30 w Warszawie. Jest to lokal z ofertą adresowaną do fanów gier wideo, nie zabraknie więc dobrze zaopatrzonych barów i stanowisk do e-sportowej rywalizacji.