20 maja, godz. 11:00 – Liceum Kreacji Gier Wideo w Warszawie zaprasza na bezpłatne pokazy sprzętu multimedialnego + warsztaty dla młodzieży:

1. Poznaj możliwości technologii motion capture i skanera 3D
2. Zobacz, w jaki sposób tworzy się efekty specjalne w filmach
3. Naucz się obsługi narzędzi, które wykorzystują twórcy gier

20 maja, w Kinie Elektronik przy ul. Gen. Zajączka 7, odbędzie się spotkanie dla młodych pasjonatów nowych technologii, gier wideo, animacji, grafiki komputerowej i filmu. Zobacz profesjonalne narzędzia i posłuchaj wykładów uznanych twórców branży gamingowej – otwarte spotkanie będzie połączone z prezentacjami młodych twórców gier wideo, licealistów Liceum Kreacji Gier Wideo.

Co wyróżnia naszą szkołę?

Humanista to człowiek wszechstronny. Ofertę edukacyjną Liceum Kreacji Gier Wideo kierujemy do uczniów, którzy doceniają naukę, piękno i tolerancję. To szkoła dla twórców. Od podstaw uczymy różnych dziedzin sztuki – muzyka, plastyka, narracja, grafika komputerowa i animacja. W naszym liceum uczymy obsługi profesjonalnych narzędzi do tworzenia gier wideo. Zdobądź zawód w najszybciej rozwijającej się branży – dzięki nam znajdziesz dobrze płatną pracę. W opinii uczniów, nasze Liceum jest bezpieczne, nigdy nie spotkali się tutaj z przemocą lub używkami.

Kandydacie, w Liceum Kreacji Gier Wideo:

– lekcje dodatkowe prowadzą twórcy gry „Wiedźmin”
– prowadzimy zajęcia przygotowujące do zdania matury
– wszystkich przedmiotów artystycznych uczymy od podstaw
– mamy najlepiej wyposażone sale i pracownie dydaktyczne
– organizujemy spotkania z ciekawymi i mądrymi ludźmi
– uczymy obsługi najnowszych narzędzi multimedialnych
– do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie

Rodzicu, wybierając nasze liceum:

– nie martwisz się o bezpieczeństwo podczas zajęć i przerw
– masz gwarancję, że Twoje dziecko poradzi sobie na rynku pracy
– otrzymujesz bieżący dostęp do dziennika elektronicznego
– wybierasz najlepszych nauczycieli podstawy programowej
– dajesz szansę na rozwój pasji pod okiem ludzi kultury i sztuki
– masz satysfakcję z sukcesów w konkursach i olimpiadach
– stawiasz na kulturę osobistą i szacunek do drugiego człowieka