Jutro o 12.00 kino Elektronik zmieni na chwilę swój charakter i przeniesie Was do świata Kreacji Gier Wideo, a to za sprawą Dnia Otwartego naszego Liceum!
Jeśli chcecie dowiedzieć się co odróżnia Liceum Kreacji Gier Wideo od innych Liceów, myślicie o przyszłości swojego dziecka. Odwiedźcie nas koniecznie

Zapraszamy 22 kwietnia o godz. 12:00

Humanista to człowiek wszechstronny. Ofertę edukacyjną Liceum Kreacji Gier Wideo kierujemy do uczniów, którzy doceniają naukę, piękno i tolerancję. To nie jest szkoła dla graczy, to jest szkoła dla twórców. Od podstaw uczymy różnych dziedzin sztuki – muzyka, plastyka, narracja, grafika komputerowa i animacja. W naszym liceum nie uczymy informatyki i programowania, ale obsługi narzędzi do tworzenia gier wideo. Zdobądź zawód w najszybciej rozwijającej się branży – dzięki nam znajdziesz dobrze płatną pracę. W opinii uczniów, nasze Liceum jest bezpieczne, nigdy nie spotkali się tutaj z przemocą lub używkami.

 

Chcesz zdobyć dobre wykształcenie, dołącz do nas! Trwa rekrutacja 2017/2018.