30 marca po projekcji filmu Wszystkie nieprzespane noce zapraszamy na spotkanie z odtwórcą jednej z głównych ról Michałem Huszczą oraz producentem filmu – Januszem Dąbkiewiczem.
Film wyświetlamy w ramach projektu Kultura Dostępna
Krzysiek kończy trwający pięć lat związek z pierwszą dziewczyną i przeprowadza się do mieszkania najlepszego kumpla, Michała. Obaj rzucają się w wir nocnego życia, od kameralnych „domówek” przez imprezy klubowe i plenerowe festiwale. Nie przejmują się niczym, nie ustając w pogoni za znalezieniem swojego miejsca w życiu. Ze szczerych rozmów, całonocnych zabaw i wędrówek wyłania się obraz marzeń, ale także lęków i frustracji. Nagłe pojawienie się w ich życiu byłej dziewczyny Michała – tajemniczej Evy, wystawi ich przyjaźń na próbę. Pulsująca w rytmie uczuć i muzyki historia opowiedziana zostaje z perspektywy przyjaciół uwikłanych w miłosny trójkąt.
Czas trwania: 100 min.
Produkcja: Polska
Rok produkcji: 2016 r.
Reżyser: Michał Marczak
Obsada: Krzysztof Bagiński, Michał Huszcza 
 Bilety w cenie – 10 zł do nabycia w kasie kina oraz on-line
Kultura Dostępna w kinach, to projekt realizowany przez Narodowe Centrum Kultury, który jest częścią Programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Kultura Dostępna. W każdy czwartek o godzinie 18:00 zapraszamy na nowe polskie filmy za 10 zł dla każdego. Projekcje odbywają się we wszystkich kinach sieci Helios w całej Polsce oraz w kinach Elektronik i Iluzjon w Warszawie.