Koncert Magdy Navarrete
„Warszawski Lutosławski”
Piosenki z lat 50-tych i 60-tych

„Warszawski Lutosławski” to niezwykły projekt muzyczny Magdy Navarrete i Piotra Steczka, których będziemy gościć na Żoliborzu już 2 grudnia o godz.18:00. Koncert odkrywający zapomnianą i owianą tajemnicą twórczość kompozytora odbędzie się w Kinie Elektronik.

„Warszawski Lutosławski” to spotkanie świata klasyki i rozrywki, szlachetnego brzmienia i nowoczesności. Magda Navarrete i Piotr Steczek – doświadczeni i znakomici muzycy postanowili uchylić wieko “starych skrzyń” i przybliżyć słuchaczom tę jakże fascynującą stronę twórczości kompozytora. Stworzyli projekt, który swoim brzmieniem nawiązuje do tradycji kiedy orkiestry grały na żywo, bez przeprodukowanych, komputerowych brzmień.

„Warszawski Lutosławski” to zespół smyczkowy, intrumety akompaniujące, kontrabas i perkusjonalia w opracowaniach Piotra Steczka, a także retro głos Magdy Navarrete.

Bez wątpienia będzie to uczta dla wszystkich tęskniących za melodiami z duszą i charakterem. Wspaniałe widowisko, podczas, którego artyści wspólnie z publicznością łączyć będą klasykę z nowoczesnością.

Na koncert zaprasza Burmistrz Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy Krzysztof Bugla

WSTĘP WOLNY!

obowiązuje odbiór bezpłatnych wejściówek w kasie kina Elektronik