Hans Zimmer to obecnie najbardziej pożądany i innowacyjny kompozytor muzyki filmowej w Hollywood, który ma w swoim dorobku ścieżki dźwiękowe do ponad 120 filmów. Urodzony w Niemczech artysta skomponował muzykę do takich światowych hitów, jak Incepcja, Interstellar, Mroczny Rycerz. Trylogia, Gladiator, Zniewolony, Król Lew, Piraci z Karaibów, Spiderman, Cienka czerwona linia, Kod Da Vinci, Mission Impossible, Sherlock Holmes, Thelma i Louise, Karmazynowy przypływ, Rain Man i wielu innych.
 
Podczas trasy koncertowej 2017, 20 osobowa orkiestra studyjna Hansa, z którą nagrywa swoje wielokrotnie nagradzane produkcje muzyczne, pojawi się na scenie w towarzystwie Lebo M, słynącego ze swojego niezwykłego wokalu, wykorzystanego do kompozycji Hansa w filmie Król Lew Disneya, a także razem z wspaniałą orkiestrą i chórem. Hans Zimmer NA ŻYWO, wraz z pojawiającymi się na scenie ponad 70 osobami, będzie niezwykle spektakularnym wydarzeniem, zarówno dźwiękowo, jak i wizualnie. Tego nie można przegapić!
Pomysł trasy koncertowej 2017 przyszedł po ogromnym sukcesie koncertów granych w 2016 roku w całej Europie. Momentalnie wyprzedane bilety oraz uznanie krytyki i publiczności były dowodem na ten sukces. Co, jak na hollywoodzką karierę, może być bardzo zaskakujące, to były pierwsze tego rodzaju wystąpienia Zimmera. A jeszcze bardziej szczególnymi uczyniła je obecność dwóch, stale współpracujących z muzykiem, gitarzystów: Johnny’ego Marra i Pharrella Williamsa.
Podobnie jak w przypadku show Hammersmith Apollo w 2014, trasie Hans Zimmer NA ŻYWO towarzyszyć będą spektakularne efekty wizualne zaprojektowane przez słynnego na świecie projektanta oświetleniowego Marca Brickmana. Marc współpracował z wieloma artystami, od Pink Floyd, przez Nine Inch Nails, aż po Barbrę Streisand, jest również odpowiedzialny za oświetlenie Empire State Building w Nowym Yorku. Koncert Hansa Zimmera spowoduje nie tylko dźwiękowe, ale i wzrokowe zachwyty.
 
Czas trwania: 90 min

Start: 2018-04-15 19:00:00

kup bilet