Pokaz filmów zrealizowanych w ramach 48 Hour Film Project

Repertuar:

Studio 208
Grupa Filmowa Deadline
Szybka Akcja
Crab Production
Wiwulskiego
Raz, Dwa… Cztery!
MMM
Totoototam
The Fellowship of the Rigs
Trauma
Kołchoz
Horyzont
ThatSourTeam
Grupa Filmowa Marabut
sŁodziaki

Kolejność wyświetlanych filmów danego dnia może być inna.

Z uwagi na sytuacje epidemiologiczną w kraju, zgodnie z zalecanymi obostrzeniami, Organizator ustala następujące zasady:
* Obowiązkową dezynfekcję dłoni. Przy wejściu na teren kina znajduje się dyspenzer z płynem dezynfekującym
* W przestrzeni Kina należy zachować odpowiednią odległość.
* Na całym terenie kina obowiązuje nakaz noszenia maseczek – podczas seansu również należy zasłonić usta i nos za pomocą maseczki, przyłbicy, chusty, apaszki itp.
Podczas przerw pomiędzy seansami sala kinowe jest wietrzona, a elementy wspólne jak klamki czy podłokietniki – dezynfekowane.
Więcej informacji o środkach bezpieczeństwa podjętych przez Kino Elektronik: http://kinoelektronik.pl/2020/06/15/13154/
Widzowie biorący udział w wydarzeniu „Projekcje filmów 48HFP Warszawa w Kinie Elektronik” zobowiązują się do przestrzegania wyżej podanych zasad, a także zasad obowiązujących w Kinie w dniu seansu. Jednocześnie Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad obowiązujących na wydarzeniu do jednej godziny przed seansem, a także do nie wpuszczenia na salę kinową osób, które nie dostosują się do obowiązujących zasad.
Do zobaczenia!

Uczestnictwo we wszystkich naszych wydarzeniach jest równoznaczne ze zgodą na wykorzystanie wizerunku w celu dokumentacji oraz promocji wydarzeń organizowanych przez Fundację Przestrzeń Filmowa. Zgodę można wycofać pisząc na adres ado@przestrzenfilmowa.org.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Fundacja Przestrzeń Filmowa.
Partnerem strategicznym wydarzenia jest Fujifilm Poland.
Wydarzenie jest współfinansowane przez Miasto Stołeczne Warszawa.
Partnerzy organizacyjni:
Kino Elektronik
Warszawska Szkoła Filmowa

O 48 Hour Film Project
48 Hour Film Project to jedyny w Polsce konkurs i festiwal, w którym rolę odgrywa czas. W ciągu jednego weekendu, ekipy filmowe biorące w nim udział dają z siebie wszystko – tworzą i piszą scenariusz, kręcą i montują film w ciągu 2 dni! Kiedy na zrobienie filmu masz 48 godzin, liczy się każda sekunda – to zdanie powinni zapamiętać wszyscy uczestnicy 48HFP. Wyścig z czasem zaczyna się w piątek wieczorem podczas Kickoffu, kiedy organizatorzy ujawniają ekipom elementy, które muszą znaleźć się w filmie: rekwizyt, bohatera i tekst. Ponadto każda z ekip losuje dla siebie gatunek filmowy. Filmy wraz z dokumentami produkcyjnymi muszą być oddane po 48 godzinach, czyli w niedzielę wieczorem (na tzw. Dropoffie). W ciągu tygodnia w kinach odbywają się projekcje nakręconych dzieł. W weekend uczestnicy, media i goście zapraszani są na uroczystą galę rozdania nagród w kilkunastu kategoriach (m. in. za: Najlepszy Film, Reżyserię, Zdjęcia, Scenariusz, Montaż, itp.). Całość festiwalu uzupełniają wykłady i warsztaty filmowe prowadzone przez ekspertów.

Start: 2021-11-04 20:15:00

kup bilet