Drodzy widzowie!
z przyczyn niezależnych od organizatorów nastąpiło przeniesienie pokazu „Zielonej Granicy” i spotkania z Agnieszką Holland, które miały odbyć się 27 września. Nowa data wydarzenia to niedziela, 24 września o godzinie 19:00.
Bilety na pokaz i spotkanie zachowują ważność. Ewentualnego zwrotu biletów kupionych stacjonarnie można dokonywać w kasie Kina w godzinach otwarcia. Osoby, które kupiły bilety przez internet otrzymają na podany przy zakupie adres e-mail wiadomość z linkiem do formularza zwrotu.
Najmocniej przepraszamy za niedogodności i zapraszamy w nowym terminie!
Zespół Kina Elektronik
Serdecznie zapraszamy do kina Elektronik na pokaz filmu Zielona Granica i spotkanie z Agnieszką Holland!
Po przeprowadzce na Podlasie psycholożka Julia (Maja Ostaszewska) staje się mimowolnym świadkiem i uczestnikiem dramatycznych wydarzeń na granicy polsko-białoruskiej. Świadoma ryzyka i konsekwencji prawnych, przyłącza się do grupy aktywistów pomagających uchodźcom, którzy koczują w lasach w strefie objętej stanem wyjątkowym. W tym samym czasie uciekająca przed wojną domową syryjska rodzina i towarzysząca jej nauczycielka z Afganistanu, nie wiedząc, że są narzędziem politycznego oszustwa białoruskich władz, próbują przedostać się do granic Unii Europejskiej. W Polsce los zetknie ich z Julią oraz młodym pogranicznikiem Janem (Tomasz Włosok). Rozgrywające się wokół wydarzenia zmuszą ich wszystkich do postawienia sobie na nowo pytania — czym jest człowieczeństwo?
Spotkanie poprowadzi Marcin Radomski, dziennikarz i krytyk filmowy, autor kanału Yuotube KINOrozmowa.

Start: 2023-09-24 19:00:00

kup bilet