Film nominowany do Oscara w kategorii najlepszy film międzynarodowy oraz najlepszy scenariusz oryginalny – NAJGORSZY CZŁOWIEK NA ŚWIECIE (THE WORST PERSON IN THE WORLD) – ponownie przedpremierowo na naszym ekranie.  My jesteśmy zachwyceni i chętnie obejrzymy raz jeszcze 😉

Zapraszamy:
Bilety już w sprzedaży w kasie kina oraz on-line
Rezerwacje – rezerwacje@kinoelektronik.pl
Błyskotliwy, seksowny, pełen energii!
Figlarna, zabawna i nieprzewidywalna jak sama miłość komedia romantyczna, która zachwyciła krytyków, uzyskując 100% (!) pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes. „Najgorszy człowiek na świecie” to kandydat do Oscara w kategorii Najlepszy Film Międzynarodowy, z olśniewającą Renate Reinsve w roli głównej, tegoroczną laureatką Złotej Palmy dla Najlepszej Aktorki Festiwalu w Cannes.
O FILMIE:
Julie wkrótce kończy trzydzieści lat i jest pełna życiowej energii, ale ma też pełno życiowych rozterek. Jest szczęśliwa z Akselem, utalentowanym i odnoszącym sukcesy zawodowe rysownikiem, ale ich spojrzenie na wspólną przyszłość nieco się różni. Kiedy na przypadkowej imprezie Julie poznaje Eivinda i spędza z nim całą noc, zaczyna zastanawiać się, czy ten młodszy od niej, pewny siebie i odrobinę szalony chłopak nie jest właśnie tym, czego potrzebuje w życiu.
tytuł oryginalny: Verdens verste menneske
reżyseria: Joachim Trier
scenariusz:Joachim Trier / Eskil Vogt
występują: Renate Reinsve, Anders Danielsen Lie, Herbert Nordrum
produkcja: Norwegia 2021
czas trwania: 121 min
REZERWACJE: rezerwacje@kinoelektronik.pl