od 21 stycznia zapraszamy na pokazy repertuarowe wyprodukowanego przez Martina Scorsese filmu HAZARDZISTA z Oscarem Isaakiem w roli głównej

21 stycznia, piątek; godz. 21:30

22 stycznia, sobota; godz. 21:30

23 stycznia, niedziela; godz. 20:45

24 stycznia, poniedziałek; godz. 21:15

25 stycznia, wtorek; godz. 17:00

27 stycznia, czwartek; godz. 21:30

Bielty: https://www.bilety24.pl/kino/631-hazardzista-72671?id=379200

Rezerwacje: rezerwacje@kinoelektronik

 

O FILMIE:

Martin Scorsese przedstawia: Oscar Isaac w znakomitej, magnetyzującej roli w odurzającym, gęstym, pełnym napięcia, które niemal rozsadza ekran thrillerze (Variety). Elektryzująca i wciągająca od pierwszej minuty opowieść, która trzyma w napięciu niczym gra o najwyższą stawkę.
William (Oscar Isaac) w pojedynkę podróżuje po Stanach, jeżdżąc od kasyna do kasyna. Nigdzie nie zatrzymuje się na dłużej, nie ujawnia swojej prawdziwej tożsamości i obsesyjnie dba o to, by pod żadnym pozorem nie zostawiać po sobie śladów. Ma wszystko pod kontrolą, do momentu gdy w jednym z kasyn trafia na Cirka (Tye Sheridan), syna dawnego kolegi, z którym służył w armii. Chłopak zna nie tylko prawdziwe nazwisko Williama, ale też jego mroczną przeszłość. Gdy staje się jasne, że ich spotkanie nie jest przypadkowe, a Cirk chce, by William pomógł mu naprostować sprawy, które dotyczą ich obojga, mężczyzna zostaje zmuszony do podjęcia ryzykownej akcji.

Reżyseria: Paul Schrader

Obsada: Willem Dafoe, Oscar Isaac, Tye Sheridan
Produkcja: Chiny, USA, Wlk. Brytania 2021
Czas trwania: 109 min.