Jesteście ciekawi co się wydarzy gdy Peaky Blinders spotkają Sergio Leone? Jeśli tak zapraszamy od piątku na najnowszy film Maćka Bochniaka – MAGNEZJA!
Na tym filmie nie ma co szukać powagi, zadumy czy refleksji, ale wyobraźnia Maćka Bochniaka jest nieograniczona i za to go uwielbiamy!
11 czerwca, piątek; godz. 20:30
12 czerwca, sobota; godz. 18:15
13 czerwca, niedziela; godz. 21:00
14 czerwca, poniedziałek; godz. 20:30
15 czerwca, wtorek; godz. 16:30
17 czerwca, czwartek; godz. 20:00

18 czerwca, piątek; godz. 21:15

20 czerwca, niedziela; godz. 19:00

21 czerwca, poniedziałek; godz. 20:30

22 czerwca, wtorek; godz. 16:30

24 czerwca, czwartek; godz. 18:30

Bilety już w sprzedaży w kasie kina oraz on-line: https://www.bilety24.pl/kino/magnezja-65258
A przed wizytą w kinie zapraszamy na mojeekino na seans pełnometrażowego debiutu fabularnego Maćka – DISCO POLO -> https://www.mojeekino.pl/vods/vod.911
O FILMIE:
ogranicze polsko-sowieckie, przełom lat 20. i 30. XX wieku. Po śmierci szefa gangu i głowy rodziny, władza nad przestępczym klanem Lewenfiszów przechodzi w ręce jego córki – Róży (Maja Ostaszewska). Razem ze swoimi siostrami kobieta kontynuuje szemrane interesy ojca i robi wszystko, by oprzeć się rosnącym w siłę sowieckim bandytom, którym przewodzi konserwatywny Lew (Andrzej Chyra). Tymczasem w cieniu rywalizacji dwóch potężnych rodzin, nierozłączni bracia – Albin (Mateusz Kościukiewicz) i Albert Hudini (Dawid Ogrodnik) – wcielają w życie swój przewrotny plan. Z pomocą uwodzicielskiej Heleny (Magdalena Boczarska) chcą okraść bank, w którym przechowywane są bogactwa Lewenfiszów. Wystarczy jednak kilka złych decyzji, zwykły pech i dwa trupy, by cała misterna intryga została zagrożona. A to zaledwie początek kłopotów, gdyż do miasteczka przybywa właśnie obdarzona genialnym zmysłem śledczym inspektor Stanisława Kochaj (Agata Kulesza). To co wydarzy się wkrótce będzie mieć krwawe i pełne czarnego humoru konsekwencje, które na zawsze wstrząsną pograniczem!
ZWIASTUN: