Od 17 października zapraszamy na premierowe pokazy filmu SEKRET BOGINI FORTUNY

17 października, sobota; godz. 20:00 MS

19 października, poniedziałek; godz. 19:00 MS

20 października, wtorek; godz. 20:00 MS

21 października, środa; godz. 19:00 MS

 

Aby kupić bilet kliknij podświetloną datę pokazu. Rezerwacje: rezerwacje@kinoelektronik.pl

 

Zapraszamy także do naszej wirtualnej sali na MOJEeKINO.PL:
20 października o godz. 20:00. Sprzedaż biletów rozpocznie się 20 października o godz. 18:00. Film będzie dostępny przez 24 godziny jednak nie dłużej niż do 21 października godz. 20:00. Po tej godzinie nie będzie możliwości obejrzenia filmu, nawet po zakupie biletów. Rekomendujemy aby rozpocząć oglądanie najpóźniej 21 października o godz. 18:00.

O FILMIE:

Najnowszy film mistrza włoskiego kina Ferzana Özpetka („Neapol spowity tajemnicą”, „Mine Vaganti. O miłości i makaronach”) nominowany był w czterech kategoriach do najważniejszych włoskich nagród filmowych David di Donatello. Udało mu się zdobyć dwie – za piosenkę oraz dla najlepszej aktorki (Jasmine Trinca).
Annamaria, która musi udać się na obserwację do szpitala, oddaje dwójkę swoich dzieci pod opiekę wieloletnich przyjaciół gejów – Artura i Alessandra. Są razem od ponad piętnastu lat, ale w ich wspólne życie już dawno wkradła się rutyna i kłótnie, a po gorącym uczuciu pozostały ledwie wspomnienia. Kiedy wydaje się, że ich związek niechybnie zmierza ku końcowi, bohaterowie niespodziewanie dostają od losu drugą szansę. Pojawienie się pociech przyjaciółki wywraca ich dotychczasowe życie do góry nogami, a sytuacji nie ułatwia babcia dzieci – egoistyczna i wyniosła arystokratka, która również chce odegrać swoją rolę w ich życiu. Wszystko to w imponującym włoskim entourage’u, znanym z innych filmów tego reżysera.

 

 

ZWIASTUN: