EDIT:

Z powodu awarii projektora jesteśmy zmuszeni zamknąć kino do 23 lipca. Zaplanowany seans odbędzie się w najbliższym możliwym terminie, o którym poinformujemy Państwa niezwłocznie po usunięciu usterki. Zakupione bilety zachowują ważność.

Za utrudnienia przepraszamy

Zespół kina Elektronik

 

Życie nie jest ostatnio specjalnie zabawne, dlatego proponujemy wieczór z absurdalną komedią spod ręki grupy Monty Pythona – ŻYWOT BRIANA
i pamiętajcie „Always Look On The Bright Side of Life” 😉

Na pokaz zapraszamy 22 lipca, środa, o godz. 20:00

bilety czekają już w kasie oraz on-line – kliknij podświetloną datę pokazu

O FILMIE:
Film Monty Pythona to obrazoburcza satyra wymierzona zarówno w religię, jak i hollywoodzkie stereotypy, obecne w filmach o tematyce biblijnej. Judea, rok 33 naszej ery, okres biedy i chaosu. Jedno czego na pewno nie brakuje, to różnego typu proroków, którzy w mig zyskują sobie wierne rzesze wyznawców. Doprowadzeni do rozpaczy Rzymianie starają się zaprowadzić jakiś porządek. W samym środku tych wydarzeń znajduje się Brian Cohen (Graham Chapman), niezbyt chętny, aby przewodzić ludowi jako prorok. Jednak na skutek ciągu absurdalnych i przekomicznych okoliczności, jego popularność znacznie wzrasta. Wszyscy członkowie grupy Monty Pythona mają więc okazję zabłysnąć i wprost prześcigają się w odgrywaniu licznych ról. Wyśmiewają się z wszystkich i wszystkiego, poczynając od byłych trędowatych, Poncjusza Piłata, a kończąc na symbolach chrześcijaństwa.
Tytuł oryginalny: Life of Brian
Czas trwania: 94 min.
Produkcja: Wielka Brytania
Rok produkcji: 1979
Reżyser: Terry Jones
Wyk.: Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle

pokaz z kopii cyfrowej

 

 

ZWIASTUN: