Drodzy Widzowie,

już możemy zaprosić Was do naszej wirtualnej sali na platformie MOJEeKINO.PL  zrealizowanej przez Stowarzyszenie Kin Studyjnych.

Na otwarcie przygotowaliśmy pokazy czterech filmów, na cztery kolejne wieczory, których z powodu pandemii nie zdążyliśmy pokazać w kinach tradycyjnych:

21.05; godz. 20:30 Jezioro dzikich gęsi – nominowany do Złotej Palmy chiński kryminał, którego premiera planowana była na 13 marca (link do biletów: https://www.mojeekino.pl/vods/vod.12)
22.05; godz. 20:30 Asystentka
23.05; godz. 20:30 Żegnaj mój synu
– nagroda Srebrnego Niedźwiedzia w Berlinie dla najlepszego aktora i aktorki, ten film miał do nas zawitać w kwietniu ((link do biletów: https://www.mojeekino.pl/vods/vod.13)
24.05; godz. 20:30 Towar – portugalski dramat z Michaliną Olszańską w roli głównej, który zszedł z afiszy tuż przed planowaną premierą 13 marca (link do biletów: https://www.mojeekino.pl/vods/vod.112)

 

 

A od jutra, piątku 22 maja, swoje wirtualne życie na naszej platformie rozpocznie film dokumentalny – „Kult. Film” (link do biletu: https://www.mojeekino.pl/vods/vod.114). Bilet na KULT – 18 zł daje dostęp na 48 godzin.

 

Wybierz film – wybierz nasze kino – zapłać – rozkoszuj się świetnym filmem na własnej kanapie!

Bilety – 15 zł (każdy film będzie aktywny od 20:30 do godziny po zakończeniu seansu)

 

 

W naszej ofercie nie zabraknie także starszych tytułów, które podbiły serca kinowej publiczności, jak „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, Witajcie w Norwegii” czy „Party” a także poruszających dokumentów z festiwalu Millenium Doscs Against Gravity – „Antropocen”, Genesis 2.0” czy „Jutro albo pojutrze”. Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych widzach: dla nich także przygotowaliśmy zestaw najciekawszych filmów, które święciły triumfy na dziecięcych festiwalach. Aby ułatwić Wam poruszanie się po platformie filmy pogrupowaliśmy w kolekcje tematyczne – kino włoskie, kino dokumentalne, kino skandynawskie etc. – które będą cyklicznie zmieniane. W sumie w naszej sali czeka na Was blisko 60 fantastycznych tytułów!!

nasza sala na MOJEeKINO.PL –  https://www.mojeekino.pl/show/kino-elektronik-warszawa

 

Internet nie zastąpi naszych cudownych krzeseł i pięknej sali, ale już niedługo zobaczymy się na Zajączka 😉