EDIT:

Drodzy Widzowie,
w związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa jesteśmy zobowiązani do zawieszenia działalności Kina Elektronik w dniach od 12.03.2020 roku do 25.03.2020 roku włącznie. Tym samym pokaz filmu zostanie przeniesiony na najbliższy możliwy termin.
Będziemy informować Was na bieżąco poprzez Facebook i www..

Zwroty środków za bilety na wszystkie wydarzenia zaplanowane w tym okresie zakupione on-line za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24, nastąpią automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

Zwroty biletów zakupionych w kasie kina będziemy przyjmować w kasie dziś i w piątek w godzinach 10.00 – 16.00 lub po ponownym otwarciu placówki tj. po 25 marca. Prosimy o zachowanie zakupionych biletów i paragonów.

 

Trochę pretekstowo, bo tydzień wcześniej Dzień Kobiet (a wiadomo Charlie Włóczęga kobiety kochał) ale też dlatego, że my kochamy Charliego Chaplina i kino nieme – którego dawno u nas nie było – zapraszamy Was na ŚWIATŁA WIELKIEGO MIASTA – 15 marca o godz. 17:00!

„Światła wielkiego miasta” to jeden z najlepszych przykładów geniuszu, jakim był Charlie Chaplin. Z niespotykanym mistrzostwem łączył on ze sobą gorzką rzeczywistość ze słodkim optymizmem nadziei na lepsze jutro. – pisze Marcin Pietrzyk z Filmwebu
O FILMIE:

Bezdomny włóczęga Charlie szuka szczęścia w wielkim mieście. Na ulicy spotyka piękną, niewidomą kwiaciarkę i kupuje od niej kwiaty. Dziewczyna, nie widząc jego zniszczonego ubrania, bierze go za bogacza. Tego samego wieczoru Charlie ratuje pijanego milionera od popełnienia samobójstwa.

reżyseria: Charlie Chaplin
produkcja: USA 1931
występują: Charlie Chaplin, Virginia Cherrill, Harry Myers
czas trwania: 87 min.

Muzykę na żywo wykona Zbigniew Chojnacki.