Kino Elektronik i M2 Films zapraszają na przedpremierowy pokaz „Kłamstewka”, jednego z najlepszych filmów roku, czarnego konia zbliżających się Oscarów!

KŁAMSTEWKO – 18 stycznia, sobota, godz. 19:00

Dodatkowo zapraszamy na pokaz z okazji Dnia Babci 21 stycznia, wtorek, godz. 17:00 (bilety 11 i 15 zł)

 

Nominowany do dwóch Złotych Globów, okrzyknięty przez krytyków jednym z najlepszych filmów roku (99% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes!) i uwielbiany przez widzów, czarny koń tegorocznego wyścigu o Oscarowe statuetki. W roli głównej rewelacyjna Awkwafina, wschodząca gwiazda Hollywood, która swoją rolą zachwyciła świat i jest jedną z największych faworytek do zdobycia Oscara dla Najlepszej Aktorki Pierwszoplanowej.

Pełna serca, humoru i wzruszeń komedia… na podstawie prawdziwego kłamstwa! Opowieść o rodzinie, która decyduje się ukryć przed ukochaną babcią informację o jej stanie zdrowia i odwiedzić ją tłumnie pod pretekstem absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów.

Gdy mieszkająca w Nowym Jorku Billi dowiaduje się o chorobie ukochanej babci Nai Nai, w pierwszym odruchu chce wskakiwać do samolotu, żeby się z nią pożegnać. Jednak rodzina Billi decyduje się zataić przed Nai Nai informację o jej stanie zdrowia i postanawia zorganizować rodzinne spotkanie pod pretekstem skleconego naprędce absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Co z tego, że pan młody zna się ze swoją narzeczoną zaledwie od kilku tygodni! Wszystkie tajemnice są dozwolone, a dzięki temu przyjazd całej rodziny, rozsianej po całym świecie nie wzbudza podejrzeń ukochanej babci.

reżyseria: Lulu Wang
produkcja: Chiny/USA 2019
czas trwania: 98 min.

BILETY NA SEANS do nabycia w asie kina oraz online (kliknij podświetlony tytuł filmu)

REZERWACJE:
rezerwacje@kinoelektronik.pl; 691 490 173

 

ZWIASTUN: